آئودی دارای فناوری خودران با مفهوم ایلین رو نمایی شد

آئودی دارای فناوری خودران با مفهوم ایلین رو نمایی شد

آئودی دارای فناوری خودران با مفهوم ایلین رو نمایی شد

آئودی از نمایشگاه فرانکفورت استفاده می کند تا تکنولوژی خود راننده را در فوکوس اتوماتیک با خودروهای مفهومی و تولیدی قرار دهد. همراه با Aicon تمام اتوماتیک، سازنده خودرو به نام Elaine (که به شدت به سبک طراحی شده است)، یک SUV مفهومی است که قادر است مبادله بین حالت های مستقل و مبتنی بر انسان را افشا کند.

خوانندگان عقاب چشم Elaine را از نمایشگاه شانگهای به رسمیت می شناسند، جایی که به عنوان e-tron Sportback منتشر شد. ماشین در نمایشگاه فرانکفورت از مفهوم چینی چند راه متفاوت است، بیشتر آنها زیر پوست یافت می شوند. برای شروع از آن، دارای کنترل دقیق zFAS – واحد کنترل مسئول مدیریت سیستم های خود رانندگی – نصب شده است.

همچنین دارای یک پردازشگر سریعتر و یک سنسور پیشرفتهتر است که هر دو از آن برای رانندگی مستقل بین ۶۰ تا ۱۳۰ کیلومتر در ساعت (۳۷ تا ۸۱ مایل در ساعت) در بزرگراه وجود دارد. آئودی می گوید این قابلیت گسترش سیستم تیراندازی ترافیکی در A8 فعلی است. این ماشین به طور اتوماتیک مسیرهای مختلف را نیز تغییر خواهد داد و بر خلاف ماشین های نیمه اتوماتیک فعلی که باعث می شود راننده مانور را آغاز کند، تغییر می کند.

در ارتباط با این دیدگاه برای آینده خود ما، ارتباط بین زیرساخت و ماشین است. آئودی پیشنهاد می کند که صاحبان می توانند در زمانی که نزدیک به مقصد خود را در یک “منطقه انتقال” تعیین می کنند را ترک کنند. پس از رانندگی تخلیه، ماشین با محیط اطراف خود ارتباط برقرار می کند و یک نقطه پارکینگ، ایستگاه شارژ یا شستشوی ماشین را به خود اختصاص می دهد. وقتی راننده برگشت، ماشین به “منطقه انتقال” می رود تا آنها را جمع آوری کند.

حتما بخوانید  ثبت سرعت 379 کیلومتر بر ساعت با خودرو برقی لوسید

در حالی که ما در مورد تکنولوژی طراحی شده است تا زندگی راننده را ساده تر کنیم، ارزش صحبت در مورد PIA یا دستیار هوشمند شخصی است. آئودی می گوید که اطلاعات از راننده را با گزارش های ترافیکی و به روز رسانی های اینترنتی آنلاین ترکیب می کند تا محتوا نمایش داده شده در کابین را ترتیب دهد. این بدان معنی است که می تواند گزینه های سرگرمی، فضاهای پارکینگ را پیدا کند، یا شکاف راحت را به ماشین در جلو بر اساس رفتار گذشته راننده. این داده ها همه از راه دور ذخیره می شوند، بنابراین رانندگان می توانند مشخصات خود را از ماشین به ماشین انتقال دهند.

اگر راننده مایل است یک ردیاب تناسب اندام بپوشد، ماشین با دقت می تواند از خستگی یا تأکید بر اینکه آیا آنها هستند، پیگیری می شود. صفحه نمایش در داخل کابین می تواند راننده را در تمرینات تنفسی هدایت کند و صندلی ها را می توان پیمایش کرد تا ماساژ دادن مسافران را به ضرب و شتم موسیقی. اگر شما چیزی شبیه به من است، هر دو از این چیزها به طور باورنکردنی مزاحم هستند و بیشتر احتمال دارد که ضربان قلب شما را پایین بیاورند.

در زیر پوست، قدرت از موتور الکتریکی ۳۲۰ کیلوواتی (۴۲۹ اسب بخار) خوب برای سرعت ۶۳ مایل / ساعت (۱۰۰ کیلومتر / ساعت) با سرعت ۴٫۵ ثانیه برخوردار است. باتری ۹۵ کیلووات ساعت در زیر آب برای محدوده ۵۰۰ کیلومتری (۳۱۱ مایل) در چرخه ی جدید اروپای راننده مناسب است و می تواند به صورت بی سیم هزینه شود. یک شارژر سریع ۱۵۰ کیلو وات نیز بخشی از این مفهوم است.

حتما بخوانید  آموزش کاهش مصرف اینترنت در instagram

مفهوم Elaine در نمایشگاه فرانکفورت نمایش داده می شود، جایی که Atlas New All در زمین است که تمام اقدامات را پوشش می دهد. برای آخرین باقی بمانید.

منبع: audi

کلمات کلیدی: آئودی دارای فناوری خودران با مفهوم ایلین رو نمایی شد, بررسی خودرو اس یو وی آئودی, فوجی, خودروی خودران آئودی ایلین, امکانات خودرو Elaine آئودی, اخبار ماشین, car news, AUDI, AUTONOMOUS VEHICLES, CONCEPT CARS, FRANKFURT MOTOR SHOW 2017

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر