آموزش تعمیر صفحه نمایش شکسته گوشی اپل

آموزش تعمیر صفحه نمایش شکسته گوشی اپل

چند راه برای اینکه بتوانیم این مشکل بزرگ را حل کنید وجود دارد که در اینجا به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

۱- راه حل اول آموزشی نیست و تنها یه راه آسان است: با صفحه شکسته گوشی خود کنار بیایید.

برخی از کاربران گوشی ها کلا برایشان مهم نیست که صفحه نمایش گوشی اپل شکسته یا نه و با همون شرایط به استفاده از گوشی ادامه میدن و چون با خودشون میگن گوشی که داره کار میکنه حالا صفحشم شکسته باشه چه اشکالی داره؟!

در این موارد به احتمال زیاد صفحه نمایش به صورت جزئی دچار شکستگی شده و میشه باهاش کار کرد اما خوب اگر از نظر زیبایی گوشی زیاد براتون مهم نیست میتونید به همین صورت به استفاده از گوشی ادامه بدین.

۲- میتونید به یکی از نمایندگی های رسمی آیفون مراجعه کنید.

طریقه تعمیر گوشی آیفون شکسته

بله مراجعه به نمایندگی هم یکی دیگر از راه های آسان تعمیر موبایل هست، ولی در صورتی که بتونید از عهده هزینه تعمیرات بر بیایید و براتون گرون تموم نشه. همون طور که میدونید گوشی های ایفون از گران ترین گوشی های دنیا هستند و علاوه بر این که گران خریداری میشن وقتی هم که مشکلی براشون پیش بیاد هزینه تعمیرات نیز گران خواهد بود. اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید بهتره به نمایندگی ها مراجعه کنید.

۳- یادگیری تعمیرات موبایل و تعمیر صفحه شکسته گوشی به دست خودتان

اگر وقت آزاد زیادی دارید و همچنین حوصله میتونید از این گزینه استفاده کنید البته به شرطی که استعداد هم داشته باشید. در این صورت به لطف نعمت اینترنت شما به راحتی میتونید آموزش تعمیرات موبایل رو از یوتیوب و سایر سایت های بزرگ دنیا که کلیپ های تعمیرات رو قرار میدن دانلود کرده و آموزش های کافی رو ببینید و از اون ها استفاده کرده و موبایل خودتون رو تعمیر کنید.

حتما بخوانید  اپلیکیشن سیری جان مالک یک آیفون را با زنگ زدن به 911 نجات داد

۴- گزینه آخر مراجعه به تعمیرگاه های موبایل غیر نمایندگی است.

پیشنهاد میشه به تعمیراتی هایی مراجعه کنید که قبلا سابقه باز کردن و تعمیرات گوشی آیفون و داشته باشن. چرا مراکز غیر نمایندگی؟ به این دلیل که اون ها هزینه کمتری دریافت میکنن تا گوشی آیفون شما رو درست کنن. در زمان تحویل گوشی فقط باید خیلی حواستون رو جمع کنید که مشکل گوشی برطرف شده باشه و مشکل دیگری برای گوشی پیش نیاد پس با حوصله رفتار کنید.

موفق باشد

آموزش های کاربردی موبایل

آموزش تعمیر صفحه نمایش شکسته گوشی اپل

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر