اخبار سلامت ترک شیرینی و زمان اثرات مثبت آن

اخبار سلامت ترک شیرینی و زمان اثرات مثبت آن

اخبار سلامت ترک شیرینی و زمان اثرات مثبت آن

درست است که ترک کیک و شیرینی های خوشمزه کار دشواری است، اما اگر تصمیم گرفتید که در برنامه غذایی خود مصرف این خوراکی‌های مضر را کاهش دهید برای شما یک خبر خوب داریم.

خیلی از ما عادت کردیم که عصرانه همراه با چای، کیک و شیرینی مصرف کنیم. غذاهایی که دارای میزان زیادی قند هستند و سلامت ما را تهدید می‌کنند. اما اگر نسبت به ترک این عادت اقدام کردید و می‌خواهید بدانید که چند روز طول می‌کشد تا تاثیرات مثبت این کار خود را ببینید، باید به شما بگوییم که محققان انجمن استئوپاتیک آمریکا معتقدند که تنها ۹ روز پس از ترک شیرینی‌ها تاثیرات مثبت آن بر متابولیسم قابل مشاهده است.

این محققان می‌گویند: شیرینی‌ها به خصوص فروکتوز (که در شربت ذرت شیرینی‌ها موجود است) هیچ ارزش غذایی ندارد و در مغز متابولیزه نمی‌شود، بنابراین این مواد تنها در بدن شما به چربی تبدیل می‌شوند. البته تغییر در رژیم غذایی به سرعت مفید است و در کمتر از دوهفته باعث بهبود نتایج متابولیک می‌شود.

هنگامی که شما بهبود حاصل از ترک شیرینی‌ها را احساس می‌کنید، انگیزه‌ای بزرگ برای حفظ رژیم غذایی خود پیدا خواهید کرد. بنابراین تنها کافی است یک هفته و نیم مقاومت کنید و سپس با انگیزه‌ای بیشتر پیش بروید و خودتان را از بمب چربی‌ها نجات دهید.

منبع: طبیب من

اخبار پزشکی و سلامت

اشتراک گذاری برای حمایت از ما
حتما بخوانید  خواص دارویی و شگفت انگیز سویا را بدانید!

نظرات شما :

:: ارسال نظر