انجام پروژه دانشجویی رشته برق با نرم افزار hspice

انجام پروژه دانشجویی رشته برق با نرم افزار hspice

انجام پروژه دانشجویی رشته برق با نرم افزار hspice

کلمه Hspice که مخفف Simulation Program with Integrated Circuit Emphasis است، یکی از نرم افزار های بسیار قوی برای طراحی و شبیه سازی مدارت دیجیتال و آنالوگ می باشد. Hspise برای اولین بار در دانشگاه برکلی در سال ۱۹۷۱ معرفی شد، از آن سال به بعد هر روز به قدرت این نرم افزار افزوده در حال افزوده شدن است، تنوع تحلیل ها و دقت آنها بیشتر و امکانات آن وسیعتر شده است.

در این نرم افزار کتابخانه های بسیار قدرتمندی برای انواع قطعات و منابع به وجود آمده است و شما میتوایند با کشیدن مدار به صورت نت لیست، مدار خود را شبیه سازی نموده و پاسخ آن را نسبت به ورودی هایی مانند ولتاژ، جریان، نویز، و… مشاهده کنید. تحلیل های متنوعی را می توان در Hspice، انجام داد که مهمترین و کاربردی ترین آنها تحلیل  AC ،DC، Transient می باشد. با این تحلیل ها می توان ولتاژ هر گره و جریان هر شاخه، و پاسخ آنها به ورودی اعمال شده را به دست آورد.

در مقطع کارشناسی ارشد الکترونیک این نرم افزار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که اکثر دانشجویان برای ارائه پایان نامه و پروژه های کلاسی خود از این نرم افزار به منظور شبیه سازی استفاده می کنند.

حال ما این امکان را برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم تا در صورت نیاز پروژه Hspice خود را به ما واگذار کنید.

[fusion_button link=”https://www.fooji.ir/سفارش-پروژه/” title=”” target=”_blank” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”orange” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”flat” bevel_color=”” border_width=”” size=”xlarge” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]برای سفارش پروژه خود کلیک کنید[/fusion_button]

نظرات شما :

2 دیدگاه برای “انجام پروژه دانشجویی رشته برق با نرم افزار hspice”

  1. صالحی گفت:

    با سلام
    طراحی گیت NOT با استفاده از hspice را می خواستم بی زحمت انجام دهید.و با توجه به این که مقدار آستانه را یکبار0.5 بگذارم جواب بگیرم و یکبار 0.3 .
    بی زحمت هزینه را می خواستم بپرسم
    ممنون

:: ارسال نظر