ایلان ماسک اولین نمایش کامل از کشتی فضایی اژدها را فراهم می کند

ایلان ماسک اولین نمایش کامل از کشتی فضایی اژدها را فراهم می کند

ایلان ماسک اولین نمایش کامل از کشتی فضایی اژدها را فراهم می کند

کمی بیشتر از پوشش بر روی چیزی است که فضایی برای ماموریت اژدها خدمه اکسپرس به نظر خواهد رسید، اما فقط کمی. در یک پست Instagram، الیون ماسک، موسس و مدیر عامل SpaceX، تصویری کامل از کت و شلوار کاملا جالبی را که در کنار کپسول اژدها خدمه قرار دارد با نظر منتشر شده است: “فضانورد فضانورد در کنار خدمه اژدها”.

علی رغم کمبود بمب های رسانه ای رسانه ها به طور معمول کوتاه مدت، هنوز هم ممکن است برخی از موارد مربوط به کت و شلوار را به خود جلب کند، که مسک در یک پست قبلی گفته است که یک تکه پارچه نیست و در حال حاضر تحت آزمایش “فشار خلاء دوگانه” قرار گرفته است. احتمالا این بدان معنی است که فشار به دو اتمسفر فشار داخلی یا ۲۹٫۴ در ۲ (mmHg 1520.2) تست شد.

از ماهیت باریک فضایی و فقدان ارتباطات پشتیبانی قوی و عمیق زندگی، به نظر می رسد که این یک فضاپیما واقعی به عنوان یک کیف مخصوص اورژانس نیست، شبیه به آن که توسط خلبانان ارتفاع بالا، فضانورد پروژه جیوه، فضانورد فضایی شاتل و خدمه کپسول های فعلی سایوز برای حمل فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی و از آن استفاده می کردند.

تفاوت این است که یک فضاپیمای واقعی، مانند آنهایی که برای فضاپیمای فضایی در ایستگاه یا فضانوردان آپولو در ماه در اوایل ۷۰s استفاده می شود، در واقع، سفینه های مینیاتوری با سیستم های پشتیبانی کامل از زندگی خود هستند تا کاربر را با تنفس تامین کند هوا، گرمایش و خنک کننده، و حفاظت کلی در مقابل محیط بسیار خصمانه فضا.

علاوه بر این، این سفینه ها دارای بیل های سنگین در ناحیه های مشترک هستند تا بتوانند فضانورد حرکت کنند. بدون این بادگیرها، کت و شلوار مثل یک صخره نورد پر می شود، بی نظیری را از دست می دهد.

از سوی دیگر، یک کیت اضطراری برای کار بسیار ساده ای برای محافظت از فضانورد برای مدت کوتاه طراحی شده است، اگر کابین فضاپیما فشار را از دست می دهد. این کیت هوادار پس از آن باد می شود و لباس پوشیدنی تا زمانی که مشکل حل شود یا بازگشت اضطراری به زمین انجام شود ایمن است. با این حال، کت و شلوار می تواند از مصرف کننده برای مدت طولانی در برابر قرار گرفتن در معرض محیط خارج از کپسول محافظت نمی کند.

همچنین، آن تنها دارای باریک های کوچک است که اجازه می دهد که مصرف کننده کنترل های خود را انجام دهد یا در صورت نیاز نیاز به تخلیه وسیله نقلیه داشته باشد. اساسا، کت و شلوار باد می شود تا از دست مصرف کننده بیشتر یا کمتر در یک موقعیت نشسته، اما قادر به حرکت اسلحه و پاها کمی است.

تصویر منتشر شده نشان می دهد که کت و شلوار، به نظر می رسد در چند بخش ساخته شده است، با لباس، شلوار، و چکمه های قابل جدا شدن و دستکش، و نیز یک کلاه پلاستیکی. جالب خواهد بود که چگونه این مهر و موم را به هم بزنید زیرا قطعات به نظر نمی رسد مهر و موم معمولی فلزی موجود در لباس های آمریکایی و روسی. علاوه بر این، کت و شلوار به نظر می رسد مانند padding یا محافظ ضد زنگ محافظ در زانو، شانه و باسن.

این کت و شلوار به همان اندازه که تجهیزات فضایی دیده می شود موثر است، اما ۱۰ مورد از ۱۰ برای سبک است.

کلمات کلیدی: ایلان ماسک اولین نمایش کامل از کشتی فضایی اژدها را فراهم می کند, اخبار هوافضا, فوجی, Dragon spacesuit, فضاپیمای دراگون ایلون ماسک, SPACE SUIT, لباس فضایی, ELON MUSK

منبع: instagram

نظرات شما :

:: ارسال نظر