بازگشت تویوتا پرادو مرتفع برای سال ۲۰۱۷

بازگشت تویوتا پرادو مرتفع برای سال ۲۰۱۷

بازگشت تویوتا پرادو مرتفع برای سال 2017

نسخه ویژه ۲۰۱۷ تویوتا لندکروزر پرادو ارتفاع است، که قیمت آن از ۶۸،۲۳۰ $ قبل از محاسبه هزینه های جاده شروع می شود.

بر اساس GXL نوع توربو دیزل، تویوتا می گوید ارتفاع پرادو حدود ۱۰،۰۰۰ $ به تجهیزات اضافی می افزاید و باعث افزایش قیمت ۵۰۰۰ $ یک ماشین استاندارد می شود.

این مدل از تویوتا برای بازارهای خارجی طراحی شده و افزایش ارتفاع آن باعث شده تا لاستیک زاپاس از پشت ماشین به زیر کف ماشین انتقال پیدا کند.

آپشن های جدید تویوتا پرادو مرتفع 2017

مشخصات برجسته شامل یک دریچه شیشه ای که به طور مستقل از درب عقب اتومبیل (در بالا) باز می شود، چرخ های آلیاژی ۱۸ اینچی، moonroof قدرت، خودکار بدون درز چراغهای جلو، chrome side mouldings، چرم سیاه و سفید اثاثه یا لوازم داخلی صندلی، هشت روش برای تنظیم صندلی راننده. چهار راه قدرت قابل تنظیم صندلی مسافر جلو، یک سیستم با ۱۴ بلندگو JBL صوتی با DAB + رادیو دیجیتال، سیستم سرگرمی عقب Blu-ray با مانیتور ۹٫۰ اینچی، صدای فراگیر ۵٫۱ کانال و سه جفت هدفون های بی سیم.

نقل مکان از چرخ می گیرد از مخزن سوخت دوم، به این معنی ظرفیت پرادو را به ۸۷L کاهش می یابد، هر چند صاحبان واقع باید بر اساس ۸٫۰L / 100km در این اقتصاد سوخت ترکیبی تویوتا طی حدود ۱۰۰۰km از محدوده در هر مخزن.

در زیر کاپوت همان ۲٫۸ لیتری چهار سیلندر توربو دیزل پیدا می شود در سراسر محدوده، در حال توسعه ۱۳۰kW قدرت و ۴۵۰nm و گشتاور است – دومی در آینده در ۱،۶۰۰ به ۲۴۰۰rpm – جفت به یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته انتقال حرکت به یک سیستم ثابت دیسک چهار چرخ.

حتما بخوانید  قیمت و شرایط فروش خودروی برلیانس کراس C3 اعلام شد

امکانات مدل جدید تویوتا پرادو 2017

ویژگی های بیش از از GXL انجام شامل یک سیستم صفحه نمایش لمسی ۷٫۰ اینچی سرگرمی با ناوبری ماهواره ای، دید عقب دوربین، کروز کنترل، کنترل آب و هوا سه منطقه، سنسور پارک عقب، فرمان چند منظوره، شروع بدون کلید دارد و ورود بدون کلید.

کیت ایمنی برای با هفت کیسه هوا، پایداری و کنترل کشش، ABS، کمک سربالایی و سراشیبی.

مدل مرتفع پرادو در چهار رنگ: سیاه و سفید، مروارید نقره، مروارید کریستال و گرافیت در دسترس است. رنگ جذب سه لایه ای آن دارای بیمه ۵۵۰ دلاری است.

قیمت تویوتا پرادو مرتفع 2017

مانند بیشتر مدل های پرادو افزایش ارتفاع یک مزیت است که باعث افزایش امکانات و البته عیب افزایش قیمت نیز می شود.

اخبار خودرو

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر