بازی Farspace به صورت جهانی وارد استور ویندوز 10 شد

بازی Farspace به صورت جهانی وارد استور ویندوز 10 شد

بازی farspace-دانلود بازی farspace

بازی های فضایی و کلا بازی های که با سیاره های دیگر و سفینه ها سر و کار دارند طرفدارن مخصوص به خود را دارند. حال بازی جدید Farspace وارد استور شده است که دقیقا چنین سبکی دارد و بازی بسیار هیجان انگیزی است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بازی farspace-دانلود بازی farspace

پرواز با کشتی خود در فضا و جمع آوری پلاسمای با ارزش و اجتناب از برخورد با سیارک ها و موشک ها. بازی تقریبا از گرافیک پیکسلی بهره می برد که با طراحی رنگارنگ بازی ترکیب شده است و محیط بازی را بسیار زیبا کرده است.

شما در بازی نقش یک سفینه جنگی بسیار زیبا را دارید که باید نقاطی از کهکشان را فتح کنید که تا به حال هیچ انسانی به آن نرسیده است، البته همیشه موانعی در سر راه وجود دارند که مانع شما می شوند و شما را در فتح کهکشان ناکام می گذارند. می توانید سفینه خود را ارتقاء دهید تا با سرعت هر چه بیشتر در میان سنگ ها و سفینه های دشمن بتازید. هم چنین در بازی امکان استفاده از آیتم های مختلفی از جمله اسلحه تجهیزات جنگی دیگر را دارید که شما را همراهی می کنند.

بازی Farspace یونیورسال و رایگان است و بر روی دستگاه های مبتنی بر ویندوز ۱۰ از جمله ویندوز موبایل قابل اجرا است. نا گفته نماند که بازی دارای تبلیغات درون برنامه ای است ولی به هیچ وجه مزاحمتی در این خصوص برای شما ایجاد نمی کند.

ویژگی های بازی Farspace:
گرافیک پیکسلی و بسیار جذاب
صداگذاری عالی
گیم پلی مناسب
یونیورسال
رایگان
هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از استور مایکروسافت دریافت کنید.


اطلاعات
حجم : 65.74 مگابایت
منتشر کننده : donmar
پشتیبانی از رم 512 : خیر
نسخه ی تحت اندروید : بله
نسخه ی تحت iOS : خیر
یونیورسال : بله

منبع: وینفون

آموزش وردپرس

نظرات شما :

:: ارسال نظر