با ۲۰ میلیون تومان در انگلستان چه خودروهایی می توان خرید؟

با ۲۰ میلیون تومان در انگلستان چه خودروهایی می توان خرید؟

برای خرید یک اتومبیل در بازارهای خارجی، حداقل هزینه‌ای ۱۰ هزار دلاری نیاز خواهید داشت و اگر هم یک ماشین خوب و جدید، ولی ارزان قیمت می‌خواهید باید تا سقف ۲۵ هزار دلار هزینه کنید که برای خیلی‌ها مقدور نخواهند بود. حال این سوال پیش می‌آید که آیا با هزینه‌ای کمتر در حد ۵ هزار پوند هم می‌توان ماشینی تهیه کرد یا خیر. به همین دلیل لیستی از ماشین‌های زیر ۵ هزار پوند یا ۲۰ میلیون تومان در کشور انگلستان تهیه کرده‌ایم که عموما دست دوم هستند، ولی گزینه‌های خوبی به مشتری پیشنهاد می‌دهند.
– هوندا CR-Z
با صرف هزینه‌ای۴ هزار و ۹۰۰ پوندی در انگلستان، اگر کمی زرنگ باشید و از معاملات خودرو سر در بیاورید، می‌توانید یک دستگاه خودروی هوندا CR-Z (تصویر بالای مطلب) مدل ۲۰۱۰ با کارکردی ۵۴ هزار کیلومتری برای خود تهیه کنید تا بجای داشتن یک ماشین کوچک و کم قدرت، سیستم محرک هیبریدی به همراه پیشرانه ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر آن حداکثر قدرتی ۱۱۳ اسب بخاری در اختیارتان قرار دهد.

با 20 میلیون تومان در انگلستان چه خودروهایی می توان خرید؟

پورشه باکستر

– پورشه باکستر
اگر همین الان داخل کشور قصد خرید یک دستگاه خودروی پورشه باکستر حتی مدل ۲۰۰۲ داشته باشید، می‌بایست هزینه ای بسیار زیاد صرف کنید، اما در انگلستان با صرف هزینه‌ای تنها ۴ هزار و ۹۷۵ پوندی، می‌توان صاحب یک دستگاه خودروی پورشه باکستر مدل ۲۰۰۲ با کارکردی ۹۰ هزار کیلومتری شد که پیشرانه‌ای ۲٫۷ لیتری ۲۲۵ اسب بخاری در انتهای کابین خود پنهان کرده است.

اشکودا یتی

– اشکودا یتی
چند سال پیش این خودرو توسط جرمی کلارکسون در برنامه “تخت گاز” مورد آزمایش قرار گرفت و یک نتیجه خارق العاده از عملکرد و کیفیت آن بدست آمد که حتی جرمی کلارکسون را هم به تحسین خود وادار کرد. حال با پرداخت تنها ۴ هزار و ۴۵۰ پوند، می‌توان صاحب یکی از خودروهای اشکودا یتی شد، ولی مدل‌های ۲۰۱۰ که کارکردی ۱۰۰ هزار کیلومتری داشته باشند.

هیوندای سانتافه

– هیوندای سانتافه
خودروی شاسی بلند هیوندای سانتافه هم یکی از گزینه‌های اصلی این لیست به شمار می‌رود که در در داخل کشور خودمان کم مشتری ندارد. حال با پرداخت تنها ۳ هزار و ۸۹۹ پوند که چیزی معادل ۱۵٫۵ میلیون تومان می‌شود، می‌توان یکی از مدل‌های ۲۰۰۶ هیوندای سانتافه به همراه پیشرانه‌ای ۲٫۲ لیتری چهار سیلندر ۱۴۸ اسب بخاری را صاحب شد که در داخل کشور به قیمت‌های بسیار بالاتر خرید و فروش می‌شود.

اوپل اینسیگنیا

– واکسهال/ اوپل اینسیگنیا
اگر هم به دنبال خرید یک ماشین سدان هستید، می‌توان در بازار انگلستان با صرف هزینه‌ای ۳ هزار پوندی، صاحب یک دستگاه خودروی واکسهال اینسیگنیا مدل ۲۰۱۰ با کارکردی ۸۶ هزار کیلومتری شد که سال گذشته هم برند اوپل آن وارد کشور شد تا با قیمتی حدودا ۲۷۰ میلیون تومانی به مشتریان عرضه شود!.

بی ام و سری ۳

– بی ام و سری ۳
علاوه بر واکسهال اینسیگنیا، در این لیست یک سدان باکلاس‌تر، یعنی خودروی BMW سری ۳ مدل ۲۰۰۸ هم وجود دارد که می‌توان با کنار گذاشتن هزینه‌ای ۴ هزار و ۹۵۰ پوندی، صاحب یکی از آنان با کارکردی ۹۸ هزار کیلومتری شد که پیشرانه ۲ لیتری چهار سیلندر دیزلی آن ۱۷۷ اسب بخار قدرت در اختیارتان قرار می‌دهد.

منبع: خودروبانک

خبرهای خودرو

 

نظرات شما :

:: ارسال نظر