بررسی اجمالی مدل Akaju رنو مگان + عکس

بررسی اجمالی مدل Akaju رنو مگان + عکس

بررسی اجمالی مدل Akaju رنو مگان

هر خودروسازی تمایل دارد یک مدل لوکس و گران‌قیمت از مدل‌های پرفروش خود برای افراد خاص روانه بازار کند. شرکت رنو تا کنون برای مگان چنین کاری نکرده بود که اکنون با معرفی Akaju به طور رسمی مدل لوکس، زیبا و دوست‌داشتنی مگان را معرفی نمود.

اتومبیل لوکس رنو مگان Akaju ، نام نسخه جدید مگان است که تجهیزات خودروهای لوکس بر روی آن سوار شده و با قیمت بیش از ۲۷ هزار یورو به فروش می‌رسد.

مدل لوکس و فوق زیبای مگان

 

هرچند اتومبیل‌های شرکت رنو در بازارهای جهانی از جمله اروپا وضعیت بسیار خوبی را طی می‌کنند، اما تکمیل موفقیت این خودروساز فرانسوی دارای یک کمبود است: خرید یک برند لوکس. معمولا خودروسازان بزرگ در جهان در کنار برند اصلی اتومبیل های خود، یک برند لوکس را نیز خریداری می‌کنند و اتومبیل‌های لوکس خود را در قالب آن برند روانه بازار می‌کنند. حال رنو که صاحب هیچ برند لوکسی نیست، سعی بر آن دارد تا حداقل بتواند خودروهای فیس لیفت لوکس خود را در بازار داخلی‌شان به فروش برساند.

رنو مگان Akaju

در همین راستا، به تازگی رنو از یک مدل سفارشی مگان رونمایی کرده است که اینک موفق به دریافت تریم جدید لوکس رنو شده است. رنو مگان Akaju نام کامل این اتومبیل لوکس است که جایگاه آن چیزی بین Limited و GT قرار خواهد گرفت.

Renault Megane Akaju

پایه تریم آن برای طراحی، تریم اینتنس بوده است که می‌توان امضای آن را در تمامی جزئیاتی که در اتومبیل های لوکس جهان مشاهده می‌شود را دید.

از جمله جزئیات تریم اینتنس می‌توان به رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی، شیشه‌های پشتی تیره، چرم دوزی قهوره‌ای/مشکی، تریم آلومینیومی برس خورده، صندلی‌های جلو مجهز به سیستم گرم‌شونده همراه با قابلیت ماساژ مخصوص راننده، سیستم صوتی قدرتمند Bose، نمایشگر HeadUp و همچنین سیستم اطلاع رسانی/سرگرمی R-Link2 همراه با یک نمایشگر ۸٫۷ اینچی لمسی اشاره نمود.

حتما بخوانید  مقایسه مشخصات خودرو دنا با زانتیا کدام را بخریم؟

رنو مگان جدید

تریم اینتنس در رنو مگان

منبع: شبکه مگ

بررسی خودرو

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر