بهترین باتری رنج بالا برای موتور هیبریدی مرسدس بنز کلاس اس ساخته می شود

بهترین باتری رنج بالا برای موتور هیبریدی مرسدس بنز کلاس اس ساخته می شود

بهترین باتری رنج بالا برای موتور هیبریدی مرسدس بنز کلاس اس ساخته می شود

مرسدس بنز کلاس S با استفاده از Make-Up هیبریدی پلاگین کارآمد است. با موتور الکتریکی ۹۰ کیلو وات از موتور بنزینی V6 خود پشتیبانی می کند، مرسدس می گوید ۵۶۰e در کارایی شهر با قدرت و محدوده برای سفر به اتوبان مخلوط می شود.

قدرت موتورهای هیبریدی پویا در ماشین های بزرگ و لوکس مانند کلاس S به طور فزاینده ای تبدیل شده اند، زیرا آنها به تولیدکنندگان اجازه می دهد تا در طول دوره آزمایش بدون اینکه رانندگان را مجبور کنند تا عادت های سوخت رسانی خود را تغییر دهند، به طور قابل توجهی وارد رقبا می شوند. راندمان واقعی آنها به ندرت با وعده های کاغذ مطابقت دارد، اما با کمی برنامه ریزی دقیق و پای راست نور، یک ماشین بزرگ پلاگین باید برای صرفه جویی در مصرف سوخت صرفه جویی در مصرف سوخت برای رانندگان انجام دهد.

در S650e، قدرت الکتریکی از یک موتور با توان ۹۰ کیلو وات و گشتاور ۴۴۱ نیوتن متر (۳۲۵ پوند فوت) می آید. با توجه به بسته باتری لیتیوم یون ۱۳٫۵ کیلووات ساعت، ماشین دارای محدوده الکتریکی ۲۵ مایل (۴۰ کیلومتر) است. با وجود اینکه حدود ۵۰ درصد آب بیشتری نسبت به واحد در کلاس قدیمی S-Class دارد، باتری جدید کوچکتر است و فضای آزاد در بوت را آزاد می کند.

موتور بنزینی ۳ لیتری V6 با قدرت ۳۶۲ اسب بخار قدرت (۲۷۰ اسب بخار) و گشتاور ۳۶۹ پوند (۵۰۰ نانومتر) است. با سرعت ۹۵ مایل / ساعت (۹۷ کیلومتر / ساعت) ۴٫۹ ثانیه طول می کشد و سرعت بالای آن به ۱۵۵ کیلومتر بر ساعت (۲۵۰ کیلومتر بر ساعت) محدود می شود. هیچ ارقام کارایی هنوز رتبهدهی نشده است.

حتما بخوانید  بررسی و مشخصات فنی کیا کارنز (Kia Carens) مدل 2017 میلادی

مرسدس بنز برای کمک به صاحبان بهره وری از ترانزیت هیبریدی، بهترین ویژگی ممکن را در S650e ایجاد کرده است. با توجه به میزان شارژ در باتری ذخیره می شود، ماشین همیشه محاسبه می کند که آیا بایستی در حالت خنثی یا کشیدن قدرت به باتری زمانی که راننده از دریچه گاز خارج می شود، پدال گاز را بازتاب می دهد تا زمانی که حداکثر قدرت الکترونیک کشیده شده است

به طور ذاتی، به این معنی است که راننده نیاز به فراتر از یک نقطه به روشنی تعریف کرده تا موتور بنزینی را فعال کند و به طور انحصاری به قدرت برساند. سیستم ناوبری هنگامی که یک اتصال یا تپه وجود دارد، رانندگان را تشویق می کند تا پیش از آن گشت زنی کنند و سوخت بیشتری را ذخیره کنند، در حالی که یک صفحه نمایش دیش نشان می دهد که چقدر زمان صرف انرژی الکتریکی به عنوان یک انگیزه صرف شده است.

در کنار موتور قدرتمند موتور بنزینی هوشمند، S650e S-Class استاندارد است. این بدان معنی است که در خارج از آن زیبایی و فوق العاده لوکس در داخل است. تنظیم دوقلو روی داشبورد تکامل یافته است و فرمان جدیدی را در طراحی دو لپ تاپ E-Class بهبود می بخشد. ۶۴ گزینه مختلف نورپردازی محیط وجود دارد و تمام مواد درجه یک هستند.

S650e در نمایشگاه فرانکفورت افتتاح شد، اما تا سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده فروش نخواهد شد.

منبع: مرسدس بنز

کلمات کلیدی: بهترین باتری رنج بالا برای موتور هیبریدی مرسدس بنز کلاس اس ساخته می شود, اخبار خودرو, MERCEDES BENZ, بررسی ماشین, سدان, SEDAN, Mercedes S-Class, فوجی, car, news

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر