بهترین و گرانترین اسب های تاریخ جهان

بهترین و گرانترین اسب های تاریخ جهان

ترجمه: گوگل ترنسلر

از شما دوستان بخاطر ترجمه ضعیف گوگل ترنسلر عذرخواهی میکنم.

۵- سیاتل رقصنده، اصیل یک ساله (۱۳٫۱ میلیون $)

بهترین اسب های تاریخ-Seattle Dancer-Thoroughbred Yearling

نباید با همیشه محبوب سیاتل کشت (پدر این اسب) اشتباه گرفته شود، سیاتل رقصنده یک زندگی طولانی از سال ۱۹۸۴ تا سال ۲۰۰۷٫ با توجه به مسابقه بزرگ است که سیاتل کشت بود، هیچ راهی بود که سیاتل رقصنده بود برای رفتن به یک مجسمه نیم تنه وجود دارد .
که قطار از تفکر یک گروه از پنج سرمایه گذاران بر این باور بود، اما آن به پایان رسید تا هزینه آنها مقدار زیادی از پول.

حتی اگر سیاتل رقصنده برای بیش از ۱۳ میلیون $ فروخته شد، او تنها قادر به چنگک جمع کردن در اطراف ۱۶۷٫۰۰۰ $ در طول دوره از زندگی حرفه ای او بود. رقصنده بیشتر برای صاحبان خود را به عنوان یک گل میخ ساخته شده، اما کافی نیست برای جبران ضرر و زیان از فروش می باشد. حرفه رقصنده بود بدترین (در مقایسه با اسب خاصی بعد از آن در این لیست) نیست، اما او مطمئن یک ناامیدی بزرگ در شرایط مسابقه بود.

۴- Palloubet D’ها Halong، نشان دادن پریدن (۱۵ میلیون $)

گرانترین اسب های تاریخ جهان-Palloubet D-Halong

قطر یک کشور است که برای استفاده از پول برای به دست آوردن راه خود را شناخته شده است. اگر چه بسیاری از این کشور بسیار ضعیف است، کسانی که پول یک مقدار به ظاهر بی پایان از آن است. به همین دلیل در سال ۲۰۱۴، Palloubet D’ها Halong توسط Jan خریداری شد تاپس برای $ ۱۵ میلیون (که مربی تیم پریدن در قطر است).

همه دارای یک قیمت می باشد. حتی اگر صاحبان قبلی عاشق این اسب و توانایی های خود را برای برنده شدن تقریبا هر رقابت، آنها تا به حال به راه بخش. D’ها Halong در سال ۲۰۰۳ متولد شد و همچنان به صورت یک جزء اصلی در تیم ملی قطر برای پریدن. من شرط می بندم که شما نمی دانید پریدن اسب قطر چنین معامله بزرگ بود، شما چطور؟

۳ – میمون سبز، کلت اصیل (۱۶ میلیون $)

مشهورترین اسب های دنیا-میمون سبز-کلت اصیل

اگر میمون سبز برای تلفن های موبایل مانند یک نام عجیب و غریب برای اسب، این به دلیل آن است. نه تنها این اسب سبز نیست، اما مطمئنا یک میمون است. مردم شناخته شده اند به نام های عجیب و غریب به مسابقه اسب از ورزش بسیاری از سال ها پیش آغاز شد. اسب با نام این مسخره، باید به ارزش قیمت ۱۶ میلیون $ که بر روی آن تنظیم شده بودند، درست است؟

اصلا. سبز میمون تنها شش مسابقه در طول زندگی حرفه ای خود (متولد ۲۰۰۵) و تنها raked در ۱۰،۴۴۰ $ درآمد حرفه ای بود. در سال ۲۰۰۶، سه نفر تیمی را به تصمیم گیری وحشتناک قبل از خرید سبز میمون. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای کاهش تلفات خود و ایجاد برخی از پول خود را. سبز میمون در حال حاضر گل میخ و هزینه ۵۰۰۰ $ در هر جلسه از پرورش. او احتمالا دوست کار جدید خود را، اما صاحبان خود را باید از او متنفرم.

۲ – Totilas، درساژ ($ ۲۱ میلیون دلار)

زیباترین و گرانترین اسب-Totilas، درساژ

Totilas بود هیولا مطلق در بازی های سوارکاری جهانی در سال ۲۰۱۰٫ در آن زمان از بازی، Totilas در حال حاضر ۱۰ سال سن داشت، اما او همه از رویدادهای مهم را فرا گرفت و اولین اسب به نمره بیشتر از ۹۰ در طول رقابت شد. اگر شما هیچ سرنخی که چه معناست، پس نگران نباشید، فقط می دانم که آن را رفو قابل ملاحظه است.

راست پس از پایان بازی، صاحبان اسب توسط پل Schockemohle، که واقعا می خواستم اسب Warmblood مواجه شدند. پس از اولین که برای فروش خودداری کرد، Schockemohle تقریبا یک چک سفید نوشت و در نهایت قادر به گرفتن Totilas برای کل تخمین زده شده در $ ۲۱ میلیون دلار بود. فکر می کنم از آن به این ترتیب، اگر لبرون جیمز جاروب نهایی در NBA و گروه دیگری ارائه کاوالیرز $ ۲۱ میلیون دلار به او دست آوردن، آنها ممکن است به آن در نظر بگیرند.

۱ – Fusaichi اسب بزرگ، اصیل نریان (۷۰ میلیون $)

سریعترین اسب تاریخ-Fusaichi اسب بزرگ، اصیل نریان

Fusaichi پگاسوس (Pegasus) هنوز زنده است امروز، و در سن یک در سال ۱۹۹۸ فقط برای ۴ میلیون $ خریداری شد. به عنوان پسر اسب موفق آقای اکتشافی، انتظارات زیادی قرار داده شده در پگاسوس (Pegasus) وجود دارد. بر خلاف برخی از اسب های دیگر در این فهرست، پگاسوس (Pegasus) به این انتظارات زندگی می کردند تا و موفق به کسب ۲۰۰۰ کنتاکی دربی (اسب بالدار واقعا می تواند پرواز کند!)

صاحبان اسب بالدار نشئه که ۴ میلیون $ سرمایه گذاری خود را به دست آورد از بزرگترین نژاد اسب در جهان بود، اما بلافاصله پس از آنها پیشنهاد دریافت آنها فقط نمی تواند رد. Coolmore گروه ۷۰ میلیون $ برای اسب بالدار که تنها چند نژادها بیشتر از سرمایه گذاری زد ارائه شده است. هنگامی که او برای اولین بار قرار داده شد تا گل میخ در سال ۲۰۰۱، آن پرورش دهندگان هزینه ۱۵۰٫۰۰۰ $ به استفاده از اسب بالدار. که قیمت از آن زمان به ۷۵۰۰ $ کاهش یافته است. صاحبان جدید تماس سرمایه گذاری خود را در پگاسوس (Pegasus) ساخته شده است، اما صاحبان اول مطمئنا انجام.

نظرات شما :

:: ارسال نظر