تاکتیک اسپم کردن-spam کردن ایمیل-اسپم نمودن ایمیل ها-حذف ایمیل ناخواسته

تاکتیک اسپم کردن-spam کردن ایمیل-اسپم نمودن ایمیل ها-حذف ایمیل ناخواسته

social-media-marketing-spam-filter-اسپم کردن
اسپم کردن استفاده از تکنیک های نامناسب برای یافتن جایگاه بهتر در نتایج جستجو است.بعضی از مدیران سایت ها از این تاکتیک ها برای گمراه کردن موتور جستجو استفاده می کنند و به صفحات بی ربط,جایگاهی بالا در نتایج اختصاص می دهند.اگر شما به خوبی از معنای اسپم اگاه نباشید,ممکن است سایت شما توسط موتورهای جستجو شاخص بندی نشود و حتی تحت تحریم قرار گیرد.لذا اگر به موفقیت سایت خود علاقه مندید,باید به عوامل و تاکتیک هایی که از نظر موتورهای جستجو اسپم تلقی می شوند,دست کنید و از انها با دست استفاده کنید.
برخی از روش های اسپم کردن با موتور جستجو:
متن غیر قابل مشاهده: پنهان کردن کلمات کلیدی با استفاده از نوشتن کلمات با رنگی همسان یا مشابه با رنگ زمینه,از روش های معمول اسپم کردن است.
انباشتگی کلمات کلیدی: یکی دیگر از تکنیک های معمول برای اسپم کردن است.معمولا این تکنیک با تکنیک متون غیر قابل مشاهده همراه است اما در بعضی مواردکلمات کلیدی چندین وچند بار در انتهای صفحه و با قلمی ریز تکرار می شوند.
کلمات کلیدی بی ربط: هیچگاه از کلمات کلیدی نامربوط به محتوای سایت استفاده نکنید.
برچسب های پنهان: استفاده از کلمات کلیدی به صورت برچسب های پنهان تصویری و غیرتصویری و به دلایل مختلف وبا پیوندهای مختلف می توانند به عنوان اسپم کردن محسوب شوند و توسط بعضی موتورهای جستجو قدغن شوند.
صفحات مشابه وهمانند: نسخه برداری از روی یک صفحه یا صفحه ی درگاه وذخیره ی ان با نام های مختلف وثبت انها نیز یک روش اسپم کردن است و توسط اکثر موتورهای جستجو تشخیص داده می شود.
ثبت مکرر: هر موتور جستجو محدودیت های خود را در تعداد صفحات قابل ثبت ومدت زمان بین تکرار ثبت دارد.یک صفحه را بیش از یک بار در ماه در یک موتور جستجو ثبت نکنید و هر روز نیز تعداد زیادی از صفحات را به ثبت نرسانید.

گردآورنده: fooji.ir

نظرات شما :

:: ارسال نظر