ترفند فعال کردن و تعیین سمت اج پنل galaxy s8

ترفند فعال کردن و تعیین سمت اج پنل galaxy s8

ترفند فعال کردن و تعیین سمت اج پنل galaxy s8

برای فعال یا غیرفعال‌سازی ادج پنل Edge Panelدر دو گوشی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ باید به منوی Settings و سپس Display و Edge Screen بروید و در نهایت گزینه Edge Panels را انتخاب کنید. حال با انتخاب گزینه ON قابلیت ادج پنل فعال و با انتخاب گزینه Off این قابلیت غیرفعال‌ می‌شود

برای تغییر سمت ادج پنل باید ابتدا با طی کردن مراحل فوق این قابلیت را فعال کنید. سپس انگشت خود را بر روی لبه سمت راست گوشی بکشید تا منوی اج پنل نمایان شود. سپس آیکون چرخ دنده را انتخاب کنید. حال آیکون “سه دکمه” را لمس کنید و گزینه Handle Settings را انتخاب نمایید. از این بخش قادر به مشخص کردن سمت مورد نظرتان برای وجود اج پنل خواهید بود.

تغییر سمت ادج پنل در گلکسی 8

به منوی setting بروید و سپس display و edge screen را انتخاب کنید و در نهایت گزینه edge panels را انتخاب کنید. حال با انتخاب گزینه on قابلیت اج پنل فعال و با انتخاب گزینه off این قابلیت غیرفعال می شود. انگشت خود را بر روی لبه سمت راست گوشی بکشید تا منوی اج پنل نمایان شود. سپس آیکون چرخ دنده را انتخاب کنید.

حال آیکون سه دکمه را لمس کنید و گزینه Hadle settings را انتخاب نمایید. از این بخش قادر به مشخص کردن سمت مورد نظرتان برای نمایش اج پنل خواهید بود.

آموزش کاربردی

ترفند – ترفند galaxy s8+ – ترفند galaxy s – ترفند گلکسی اس8+ – فعال و غیرفعال‌سازی اج پنل و تعیین سمت آن – ترفند اندروید

نظرات شما :

:: ارسال نظر