جنگنده مفهومی Gripen Aggressor شرکت ساب برای تمرینات آموزشی

جنگنده مفهومی Gripen Aggressor شرکت ساب برای تمرینات آموزشی

جنگنده مفهومی Gripen Aggressor شرکت ساب برای تمرینات آموزشی

ساب هر دو طرف مبارزه با هوا را با مفهوم جنگنده Gripen Aggressor پوشش می دهد که طراحی شده است تا بخشی از هواپیماهای دشمن را در آموزش خلبان بازی کند. Gripen C اولین بار برای اولین بار در DSEI 2017 در لندن طراحی شده است و برای درخواست تجدید نظر در مورد هواپیماهای مخالف نیروی هوایی ایالات متحده (ADAIR) و برنامه های آموزش هوایی عملیات پشتیبانی هوایی نظامی انگلیس (ASDOT) طراحی شده است.

جنگنده Gripen Aggressor

تمرینات هواپیما در برابر هواپیمای جنگنده، هسته ای از هر گونه آموزش مبارزه با خلبان است، اما مبارزه با هواپیماهای جنگی در فهرست موجودات خود، از استفاده زیاد نیست. برای رئالیسم بیشتر، قدرت های بزرگ از زمان جنگ جهانی دوم در آنچه که اسکادران مهاجم نامیده می شوند سرمایه گذاری کرده اند. این ها اسکادران هایی هستند که از هواپیماهای دشمن گرفته شده یا به طور خاص هواپیماهای متمایز اصلاح شده برای بازی کردن بددها به کار گرفته شده اند، با خدمه آنها در روش های، تکنیک ها و روش های دشمن آموزش دیده است.

Saab هواپیمای تجاوزگر را به عنوان یک بازار رو به رشد رو به رشد می بیند و می گوید که Gripen Aggressor با توجه به ترکیبی از کارایی بالا، انعطاف پذیری و انعطاف پذیری ماموریت و هزینه های کمتری در طول عمر، خلبانان را با چالش مناسب رو به رو می کند.

Gripen Aggressor بیشترین ویژگی های جنگنده سری C را شامل می شود، از جمله سنسور پیشرفته و قابلیت های پیوند داده. با این حال، توپ آن با یک ساختار متعادل متعادل و موشک با سیستم شبیه سازی مبارزه جایگزین شده است.

حتما بخوانید  آیا ورزش کردن در گرما برای سلامتی مضر است؟

ریچارد اسمیت، رئیس بازاریابی و فروش Gripen در Saab می گوید: “تفاوت های عمده ای در قابلیت های ارائه شده توسط تجاوزگران در بازار امروز وجود دارد و آنچه که در سال های آینده مورد نیاز است.” “برای آموزش به عنوان مبارزه شما، شما باید تاکتیک های مبارزه پیشرفته را در برابر مخالف همکار و نزدیک همکار مانند Gripen Aggressor ببرید. اساسا خلبانان کلاس جهانی باید در برابر مخالفان کلاس جهانی آموزش دهند و این همان تجاوزگر گریپین است.”

کلمات کلیدی: جنگنده مفهومی Gripen Aggressor شرکت ساب برای تمرینات آموزشی, اخبار هوافضا, فناوری جنگی, جنگ افزارهای جدید, saab, اخبار نظامی, جنگنده, fighter,aerospace news, fuji, fooji, فوجی

Gripen Aggressor

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر