حقایقی درباره کچلی مردان/راز جذابیت مردان از دیدگاه خانم ها کشف شد

حقایقی درباره کچلی مردان/راز جذابیت مردان از دیدگاه خانم ها کشف شد

حقایقی درباره کچلی مردان

مطالعات جدید محققان نشان می دهد مردان طاس از جذابیت، شهرت و موفقیت کمتری نسبت به همسالان خود برخوردار هستند.

محققان با مقایسه افراد مشهوری مانند دونالد ترامپ نتیجه گرفتند، موهای رئیس جمهور آمریکا باعث شده است تا کمی جذاب تر به نظر برسد.

در یک نظرسنجی محققان دریافتند تمام افراد مشهور از جمله دونالد ترامپ، امانوئل مکرون، پرنس هری، هری استایلز، برد پیت و راسل برند اگرچه جذاب هستند اما با سر پر از مو جذاب تر و بهتر به نظر می‌رسند و جذابیتشان تنها به دلیل موهای آنها است.

راز جذابیت مردان از دیدگاه خانم ها کشف شد

محققان برای اثبات نتایج خود به افراد شرکت کننده در یک نظرسنجی که ۵۰ نفر مرد و ۵۰ نفر زن بودند تصاویری از مردان معروف و بدون مو دادند. بیش از ۸۰ درصد افراد شرکت کننده در نظرسنجی به توافق رسیدند که همه این افراد با سر پر از مو خیلی بهتر و جوان تر هستند.

نتیجه جالب تر نظرسنجی این بود بیش از چهار پنجم از پاسخ دهندگان زن اظهار داشتند مردان کچل معروفی که از نظر شخصیتی خیلی پایین بودند با داشتن مو در نگاه اول جذاب تر به نظر رسیده اند.

راز جذابیت مردان از دیدگاه خانم ها

ادعای هر دو گروه مردان و زنان در این نظرسنجی تقریبا برابر بود و از نظر آن ها مردان طاس از موفقیت کمتری نسبت به افراد غیر طاس برخوردار هستند و این دیدگاه باعث شده است تا مردان زیادی هر ساله دستخوش جراحی های زیاد پیوند مو قرار گیرند.

حتما بخوانید  کدام مکمل ها از سقط جنین جلوگیری می کنند؟

بررسی ها نشان می دهند، مردانی که از جذابیت و خوش تیپی و قدرت کمتری برخوردار هستند صرفا به دلیل نداشتن مو است و این افراد کچل مسن تر از سن واقعی شان به نظر می رسند. به عنوان مثال فردی مانند ترامپ که اکنون ۷۱ سال سن دارد اگر مو نداشته باشد یک فرد ۸۰ ساله، همچنین مکرون که اکنون ۳۹سال سن دارد اگر طاس باشد ۵۰ ساله به نظر خواهد رسید.

منبع: طبیب من به نقل از dailymail.co.uk

دانستنیها

افراد معروف, پیوند مو, جذابیت, دونالد ترامپ, راز جذابیت, کاشت مو, کچل, مردان کچل

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر