خودرو جدید کراس‌اوور کامپکت Citroen C3 Aircross + قیمت + گالری عکس

خودرو جدید کراس‌اوور کامپکت Citroen C3 Aircross + قیمت + گالری عکس

خودرو جدید کراس‌اوور کامپکت Citroen C3 Aircross + قیمت + گالری عکس

شرکت خودروسازی سیتروئن در آستانه ورود جدیدترین محصول خود، کراس‌اوور کامپکت C3 ایرکراس (C3 Aricross)، به بازار بریتانیا قیمت دقیق و مشخصات فنی آن‌ها را در اختیار رسانه‌ها قرار داد. طبق برنامه، این خودرو در تاریخ ۱ نوامبر در بریتانیا عرضه شود.

خودروی جدید سیتروئن C3 ایرکراس در حقیقت خواهر “اپل کراس‌لند ایکس”، مدل بعدی پژو ۲۰۰۸ و کوچک‌ترین عضو از خانواده کراس‌اوورهای این شرکت فرانسوی به‌حساب می‌آید.

کراس‌اوور جدید حدود ۸۵ ترکیب شخصی‌سازی شده متفاوت را به طراحی خاص و متمایز خود اضافه کرده و با به‌کارگیری فناوری‌های زیاد و متنوع قصد دارد مخاطبان خود را از هر نظر راضی کند. از جمله فناوری‌هایی که در این مدل به‌کار گرفته شده می‌توان به سیستم ناوبری کنترل شده سه‌بعدی، باز کردن در و روشن کردن خودرو بدون نیاز به کلید، یک دوربین معکوس، سیستم هشدار خروج از خط و مانیتورینگ نقطه کور خودرو اشاره کرد.

بررسی امکانات کراس‌اوور کامپکت C3 ایرکراس

سیتروئن ادعا می‌کند این خودرو از نظر فضای درنظر گرفته شده برای سرنشینان بهترین است. به‌رغم ظاهر کراس‌اوور آن، خبری از آل‌ویل درایو نیست و سیتروئن هیچ برنامه‌ای برای آن درنظر نگرفته است. اما یک سیستم کنترلی که Grip نامیده می‌شود حرکت خودرو در شرایط مختلف رانندگی را بهینه می‌کند.

سیستم اینفوتینمنت هفت اینچی C3 همه فانکشن‌های مهم این وسیله نقلیه را به‌صورت یک مجموعه به سرنشیان ارائه می‌دهد. این فانکشن‌ها شامل سیستم تهویه هوا، رادیو، تلفن و ناوبری، آندروید اتو، اپل کارپِلِی، میرورلینک، و هم‌چنین سیستم ناوبری سه‌بعدی کنترل شده توسط صدا می‌شود. این خودرو، اولین محصول سیتروئن است که به پاد شارژ وایرلس برای دستگاه‌های موبایل مجهز است.

مشخصات فنی کراس‌اوور کامپکت C3 ایرکراس

سیستم موتور این خودرو از واحدهای Pure Tech بنزینی سه سیلندر و BlueHDi دیزلی چهار سیلندر برای حالت‌های گوناگون تیونینگ تشکیل شده است. موتور این مدل در سه نسخه ۸۲PS برای PureTech با ۱٫۲ لیتر، و ۱۱۰PS و ۱۳۰PS برای توربوشارژ شده است. مدل‌های دیزلی نیز شامل نسخه‌های ۱۰۰PS و ۱۲۰PS برای BlueHDi با ۱٫۶ لیتر است. مدل‌های بنزینی توربو از یک سیستم انتقال خودکار شش سرعته نیز برخوردار هستند.

قیمت این خودروها از ۱۳ هزار و ۹۹۵ پوند برای مدل رده پایین ۸۲PS آغاز می‌شود و گران‌قیمت‌ترین آن‌ها مدل BlueHDi 120 با قیمت ۱۹ هزار و ۷۲۰ پوند است.

گالری تصاویر

بررسی خودرو

منبع: شبکه مگ به نقل از کاراسکوپس

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر