دانلود رایگان بهترین آموزش زبان انگلیسی

دانلود رایگان بهترین آموزش زبان انگلیسی

english-today

English Today یک محصول جدید و نوآورانه برای آموزش زبان انگلیسی است که با هدف برآوردن خواسته ها و حداکثر استفاده برای دانش آموختگان طراحی شده است. English Today فقط یک پیشرفت ساده و مقدماتی در یادگیری آموزش زبان انگلیسی نیست بلکه نشان دهنده یک رویکرد کاملا جدید در برابر ساختار آموزش به روش ویدئویی نیز است. در این آموزش زبان استاد ، دانشجو را در یک سری از داستانهای تنظیم شده راهنمایی می کند ، همچنین فرد می تواند به تمرین آنچه که در یک محیط تعاملی آموخته است بپردازد.

در هر دی وی دی تمامی فایل های صوتی مربوط به هر درس و فایل متنی (PDF) هر درس قرار دارد همچنین هر درس شامل بخشی برای کار و تمرین ، تمرینات تعاملی و جدول های گرامر برای تست مهارتهای دستور زبان می باشد.
این دوره متشکل از ۲۶ درس در شش مرحله است .

 آموزش های این دوره به ۶ مرحله مختلف تقسیم می شود :

۱- Beginner :

اگر آشنایی شما با زبان انگلیسی ؛ تنها در حد شناختن حروف الفبا و فعل ها و کلمات رایج انگلیسی (نظیر Hello ، GoodBye ، Good Morning و… ) است . شما در این سطح قرار می گیرید .

۲- Elementary :

افرادی که در این سطح قرار می گیرند ؛ تنها دایر لغات و افعالی که می شناسند کمی گسترده تر از افراد Beginner است . در این سطح شما هنوز معنای بسیاری از کلمات را نمی دانید و توانایی خواندن ؛ نوشتن و یا درک گفتار را ندارید . در این سطح ؛ شما با کلمات و افعال رایج آشنائید و تا حدودی قوائد زبان انگلیسی را می شناسید و می توانید متون خیلی ساده انگلیسی را به کمک دیکشنری بخوانید . ولی هنوز توانای صحبت کردن و یا درک گفتار را ندارید .

۳- Lower :

افراد در این سطح می توانند به سختی انگلیسی صحبت کنند و مفهوم خود را برسانند ؛ همینطور می تواند منظور تقریبی طرف مقابل در مکالمه را متوجه شوند . ولی هنوز تسلط کامل و لازم به زبان انگلیسی را ندارند .

۴- Upper :

در این سطح پیشرفت قابل توجهی داشتید و می توانید متون انگلیسی را با کمی کمک گرفتن از دیکشنری بخوانید ؛ ۷۰ درصد معنای فیلم ها و موزیک های انگلیسی را بفهمید و تا حدود نسبتا قابل قبولی به زبان انگلیسی صحبت کنید .

۵- Advanced :

شما در این سطح ؛ یک زبان آموزش حرفه ای هستید که هیچ مشکلی در گفتگو و مطالعه به زبان انگلیسی ندارید . با اکثر افعال و قواعد رایج آشنائید و می توانید به خوبی با افراد انگلیسی زبان تعامل برقرار کنید و معنای فیلم ها و موزیک هایانگلیسی را بفهمید .

۶- Business :

در این سطح شما اصول و قواعد مورد نیاز برای برقراری ارتباط های کاری و تجاری را فراخواهید گرفت .

توجه : همانطور که مشاهده نمودید ؛ هر سطح آموزشی به جندین دوره تقسیم می شود . سطح مورد انتظار شما در هر سطح ؛ پس از گذراندن تمامی دوره ها حاصل خواهد گشت .

آموزش های متنی :

کتابهای موجود در هر درس ؛ شامل تمرین ها ؛ آزمون ها و آموزش های گرامر آن درس است . کلیه کتب به زبان انگلیسیاست که متناسب با سطح شما نگاشته شده اند به این صورت که در هر سطح قرار داشته باشید ؛ می توانید آموزش های آن درس را به خوبی بخوانید و استفاده کنید . حل تمرین های هر دوره و تکرار آزمون ها ؛ تاثیر شگرفتی در سرعت یادگیری شما خواهد دست . از همین رو توصیه می شود استفاده از تمرینات را نادیده نگیرید . برای آشنایی بیشتر با کتب این دوره می توانید فایل متنی نمونه را دانلود نمائید .

آموزش های ویدئویی :

در هر درس از این دوره آموزشی ؛ یک فایل ویدئویی (۱:۳۰ تا ۲ ساعت) قرار دارد که با مشاهده دقیق آن می توانید مهارت های خود را در شنیدار ؛ گفتار و درک مطلب افزایش دهید . همانطور که عنوان شد ؛ سطح گفتگو ها و صحبت های موجود در هر درس ؛ متناسب با سطح شما خواهد بود و در هر مرحله که قرارداشته باشید می توانید معنا و مفهوم گفتگوهای آن درس را متوجه شوید .

قالب آموزش ها به صورت داستانی میباشد و این موضوع می تواند به تاثیر عمیق تر آموزش کمک شایانی کند . توصیه می شود هر آموزش تصویری را پند بار تماشا کنید تا تک تک دیالوگ ها و گفتگو ها به خوبی برایتان جا افتاده و شناخته شود .لازم به ذکر است کلیه فیلم ها دارای زیرنویس انگلیسی هستند که در صورتیکه در در درک قسمتی از فیلم دچار مشکل شدید ؛ می توانید از آن استفاده کنید . در ذیل ؛ تصاویری از محیط آموزشی مشاهده می نمائید .

فایل های صوتی :

آموزش های صوتی این مجموعه: در واقع به عنوان یک ابزار کمک آموزشی در مجموعه گرداوری شده اند. دروس صوتی: حاوی مکالمات موجود در فایل های ویدئویی است که می توانید از آنها در ماشین، موبایل: MP3 Player و… استفاده نمائید. استفاده از فایل های صوتی تاثیر شگرفی در یادگیری شما خواهد داشت. هر درس شامل حداقل ۵ آموزش صوتی با کیفیت بسیار مطلوب می باشد. توصیه می شود دروس صوتی را هنگام کار، رانندگی و در مترو، تاکسی، اتوبوس و اوقات فراغت گوش کنید. با این روش بسیاری از جملات، اصلاحات، لغات و افعاله طور ناخودگاه در ذهن شما می نشیند و به فرآیند یادگیری شما کمک شایانی خواهد نمود.

رمز تمامی فایل های زیپ: www.fooji.ir    می باشد.

…………………………………………………………………………….

برای دانلود آدرس لینک های زیر را copy و در مرورگر خود past کنید و enter را بزنید.

پارت اول آموزش زبان انگلیسی

 •  حجم فایل:۶۹٫۱ مگابایت
 • http://uploadboy.me/psx59izsofxa/p1.a!z._e.t000AUDIO.zip.html

 

 •  حجم فایل: ۱٫۰۱ مگابایت
 • http://uploadboy.me/d16ycqkd108v/p1.a!z._e.t000-pdfENGLISH_TODAY.zip.html

پارت دوم آموزش زبان انگلیسی

 • حجم فایل: ۶۱٫۳ مگابایت
 • http://uploadboy.me/4y90yn3im8ux/p2.a!z._e.t001AUDIO.zip.html

 

 •  حجم فایل: ۸۶۹ کیلو بایت
 • http://uploadboy.me/fujxyrzbmawf/p2.a!z._e.t001-pdf-ENGLISH_TODAY_2.zip.html

پارت سوم آموزش زبان انگلیسی

 • حجم فایل: ۵۲۰ مگابایت
 • http://uploadboy.me/wpv2civpkoad/p3.a!z._e.t003AUDIO.zip.html

 

 • حجم فایل: ۸٫۳ مگابایت
 • http://uploadboy.me/xsasm9ugufv8/p3.a!z._e.t003DVD.03_English.Today_Beginner.Level_3.zip.html

پارت چهارم آموزش زبان انگلیسی

 • حجم فایل: ۶۴٫۳ مگابایت
 • http://uploadboy.me/95d2v5yejcs6/p4.a!z._e.t004audio.zip.html

 

 • حجم فایل: ۱٫۶ مگابایت
 • http://uploadboy.me/g5ynq2gmzirz/p4.a!z._e.t00404%20-%20Beginner%20English%20Today.zip.html

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر