دانلود رایگان جدیدترین نسخه افزونه WPML Multilingual CMS v3.5.1.1-آموزش تنظیمات wpml

دانلود رایگان جدیدترین نسخه افزونه WPML Multilingual CMS v3.5.1.1-آموزش تنظیمات wpml

دانلود رایگان افزونه چند زبانه کردن سایت وردپرسی wpml

یکی از قدرتمند ترین افزونه های چند زبانه کردن سایت وردپرس افزونه WPML می باشد که به راحتی امکان ایجاد سایت چند زبانه را به کاربران وردپرسی می دهد. در حال حاظر به عنوان برترین و قدرتمندترین plugin ایجاد سایت چند زبانه شناخته می شود. کلیه قالب های روز دنیا با این پلاگین برای چند زبانه شدن سازگار هستند و این نیز یکی از از نشانه های حرفه ای  بودن این افزونه وردپرس می باشد.


ایجاد سایت چند زبانه با افزونه وردپرس WPML

ابتدا افزونه WPML را نصب کرده (این افزونه رایگان نمی باشد) و آن را فعال کنید. پس از فعالسازی مشاهده خواهید کرد که منویی جدید با عنوان “WPML ” در نوار ابزار پیشخوان سایتتان اضافه شده است. با انتخاب گزینه WPML وارد تنظیمات افزونه خواهید شد.

ابتدا با صفحه ای همانند تصویر زیر روبرو میشوید که در این صفحه، افزونه زبان فعلی سایت شما را تشخیص میدهد.

دانلود رایگان نسخه پولی افزونه wpml

با انتخاب گزینه Next به صفحه بعدی میرویم در این صفحه همانند تصویر زیر زبان های مورد نظر را انتخاب کرده و باز هم گزینه  Next را انتخاب میکنیم.

دانلود رایگان نسخه پولی افزونه wpml برای چند زبانه کردن سایت وردپرس

در صفحه بعد می بایست برای سایت خود یک دکمه برای تغییر زبان ایجاد کنید. تا کاربران از طریق آن بتوانند زبان مورد نظر خود را انتخاب کنند.

دانلود رایگان نسخه پولی افزونه wpml

در صفحه بعد از شما خواسته میشود کلید (key) خود را وارد کنید. اگر برای سایت خود key ایجاد نکرد اید با انتخاب گزینه  “Generate a key for this site” به سایت WPML هدایت می شوید و با وارد کردن اطلاعات سایت خود میتوانید key دریافت کنید.

wpml plugin free download


لینک دانلود افزونه

نظرات شما :

:: ارسال نظر