دانلود رمان راز الن

دانلود رمان راز الن

دانلود رمان راز الن

کتاب راز الن به قلم جین بوکر زندگی دختری دبیرستانی به نام الن را روایت می‌کند که در زمان جنگ جهانی دوم به همراه مادرش و پدرش که راننده‌ی کامیون است در انگستان زندگی می‌کند و جنگ باعث وقوع اتفاقاتی عجیب در زندگی‌اش می‌شود.

شخصیت اصلی کتاب راز الن (Ellen’s Secret)، از درس ریاضی به دلیل این‌که نمی‌توانست مسائلش را حل کند، متنفر بود؛ ولی در عوض از درس‌هایی مانند انگلیسی و تاریخ به شدت خوشش می‌آمد.

پدر الن به دلیل این‌که سنش از سن اعزام به جبهه بیشتر بوده، به جنگ اعزام نشده؛ ولی به نیوکاسل رفته و در آن‌جا راننده کامیون است و در پشت جبهه به نحوی خدمت می‌کند. پس از بمباران هواپیماهای آلمانی، او در نیوکاسل مجروح شده و نمی‌تواند به خانه بیاید. الن که بی‌صبرانه منتظر آمدن پدرش بوده، با این اتفاق به شدت از جنگ بیزار شده و خواهان تمام شدن هرچه سریع‌تر آن است.

کلمات کلیدی: دانلود رمان راز الن, دانلود ‌pdf کتاب راز الن, Ellen s Secret, دانلود رمان معروف, Jean Booker, جنگ جهانی دوم, نیوکاسل, دانلود رمان خارجی, دانلود رمان خارجی ترجمه شده, دانلود کتاب درباره جنگ جهانی دوم, دانلود کتاب هیجان انگیز, دانلود کتاب اجتماعی


نویسنده: جین بوکر

موضوع: رمان

تعداد صفحات: 117 صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی


لینک دانلود کتاب

نظرات شما :

:: ارسال نظر