دانلود رمان نقاب دیمتریوس

دانلود رمان نقاب دیمتریوس

دانلود رمان نقاب دیمتریوس

داستان این کتاب درباره تبهکاری بین المللی به نام “دیمیتریوس ماکروپولوس” است که در نیمه اول قرن بیستم و در فاصله سال های بین دو جنگ جهانی در کشورهای حوزه بلوک شرق اقدام به جاسوسی، قاچاق مواد مخدر و ترور برخی چهره های مشهور سیاسی می کند.

ماجرا از آنجا آغاز می شود که “چارلز لاتیمر” انگلیسی خوش مشربی که کارش نوشتن داستان های جنایی و پلیسی است، با هدف یافتن سوژه ای ناب برای نوشتن کتاب تازه اش به ترکیه سفر می کند و در این سفر به طور اتفاقی با “کلنل حقی” رئیس سازمان پلیس مخفی این کشور دیدار می کند.

در این ملاقات است که پرونده تبهکاری بین المللی با نام اصلی “دیمیتریوس” و با نام های خانوادگی متعدد (از جمله تلادیس، طلات و …) به این جنایی نویس انگلیسی ارائه و به او پیشنهاد نگارش یک داستان پلیسی جذاب و خواندنی داده می شود.

این کلنل تُرک پس از آنکه اطلاعات مربوط به یکی از پرونده های دیمیتریوس را به جنایی نویس مبادی آداب انگلیسی داستان ما عرضه می کند، او را به سردخانه می برد و جسدی را نشانش می دهد. تمامی شواهد حکایت از آن دارد که این جسد متعلق به ضد قهرمان داستان یعنی دیمیتریوس ماکروپولوس است…

“نقاب دیمیتریوس” یکی از جذابترین داستان های اریک امبلر است. پرداخت شخصیت ها با توجه به جایگاه و شغل هر یک از آنها (از روزنامه نگار گرفته تا صاحب بار و …) و ملموس بودن آنها برای مخاطب عام از ویژگی های کتاب است.


نویسنده: اریک امبلر

مترجم: سهیل طاهری

حجم: 10 مگابایت

تعداد صفحات: 516

لینک دانلود رمان نقاب دیمتریوس

نظرات شما :

:: ارسال نظر