دانلود رمان پاییز مرگ

دانلود رمان پاییز مرگ

کتاب رمان پاییز مرگ نوشته‌ی آرمان فیروز، مقدمه‌ای بر رمان روباه ماده و همچنین روایت کوتاه دیگری از این رمان است. با ورود دختری فرانسوی به نام ژاکلین که دوست‌دختر آلبرت، نوه ارشد خانواده‌ی سانچز است، رازهای بزرگ مادران خانواده‌ها آشکار می‌شود؛ رازهایی که با روشن شدن آن‌ها، پایه‌های اساسی خانواده‌ی سانچز فرو می‌ریزد.

شایان ذکر است که علت اینکه این رمان کوتاه روایت کوتاه دیگری از رمان روباه ماده است، به این خاطر می‌باشد که این رمان قبل از رمان اصلی نوشته شده و پس از آن دستخوش تغییرات بزرگی در تمام زوایای رمان شده، اما داستان محفوظ است. در این رمان کوتاه، در دو فصل مجزا سعی شده است که بعضی از نکات کلیدی رمان در دو صحنه‌ی کاملاً متفاوت، به صورت تفهیمی برای شما، روابط پیچیده‌ی نُه شخصیت اصلی داستان روشن شود.

نکته: در نسخه اصلی رمان (روباه ماده) تغییرات بسیار زیاد و بزرگی انجام شده؛ اما داستان اصلی محفوظ باقی مانده است که با بعضی از آن‌ها به‌طور کلی در رمان کوتاه پاییز مرگ آشنا می‌شوید.

کلمات کلیدی: pdf رمان پاییز مرگ کامل، دانلود رمان جدید، رمان pdf، رمان جدید، دانلود رمان پاییز مرگ با لینک مستقیم، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، دانلود کتاب پاییز مرگ با لینک مستقیم، دانلود پی دی اف رمان پاییز مرگ، دانلود رمان پاییز مرگ برای موبایل، رمان پاییز مرگ


از: آرمان فیروز

موضوع: رمان

۱۴۱ صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

نظرات شما :

دیدگاه ها بسته شده اند.