دانلود نرم افزار متلب 2016-download matlab+کرک+crack

دانلود نرم افزار متلب 2016-download matlab+کرک+crack

دانلود نرم افزار متلب 2016-download matlab+کرک+crack

ویژگی های کلیدی نرم افزار Mathworks MATLAB:

۱- ویژگی منحصر به فرد ماتریسی مهمترین ویژگی آن است که اسم آن از ماتریس گرفته شده است ( آزمایشگاه ماتریس Matrix Laboratory )

تعریف ماتریس در مطلب بسیار راحتر از سایر زبانها است. تصور کنید ماتریس n×n×n×… با این ابعاد که اندازه آن به صورت شناور باشد وبه طور دلخواه، همچنین با توجه به اینکه بیشتر محاسبات مهندسی به صورت ماتریستی انجام می شود داشتن قابلیتهای خاص در این مورد مانند ترانهاده، معکوس، دترمینال قطری کردن، بالا مثلثی و… یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد مطلب است.

۲- استفاده از تجربیات و زحمات کسانی که با مطلب کار می کنند به این ترتیب که هر کسی در هر زمینه ای با مطلب کاری انجام داده باشدشرکت سازنده مطلب آنها را در نسخه های بعدی اضافه می کند بنابراین برنامه نوشتن با چنین زبانی خیلی راحت می باشد زیرا بسیاری از توابع مورد نظر ما توسط دیگران آماده شده فقط کافی است بتوانیم آنرا از لیست توابع مطلب پیدا کرده از آن برنامه استفاده کنیم. که خود باعث صرفه جویی در وقت وبالا رفتن دقت کار می شود.

۳- سازگاری با زبانهای برنامه نویسی دیگر: می توان توابعی که با زبانی دیگر مثل زبان C نوشته شده باشد را دقیقا در محیطمطلب بکار برد یا برنامه های مطلب را به کد زبان C تبدیل کنبم وآن را در محیط استفاده نماییم.

۴- تنوع زمینه هایی که مطلب به آنها پرداخته است مثلا مخابرات، کنترل، فازی، پردازش تصویر و صوت، معادلات دیفرانسیل جزئی، شبکه عصبی، سیستم های قدرت، ریاضیات، بانک اطلاعاتی، سیستم های هیبرید و…


سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3/Vista SP2/7 SP1/8/8.1/10
Processors: Any Intel or AMD x86-64 processor
HDD: 2 GB for MATLAB only, 4–6 GB for a typical
RAM: 2GB, With Simulink, 4 GB is recommended
Graphics: No specific graphics card is required., Hardware accelerated graphics card supporting OpenGL 3.3 with 1GB GPU memory is recommended.


اطلاعات فایل:

  • حجم فایل: 7.8گیگابایت
  • قیمت: 245.99دلار

راهنمای نصب:

1) ابتدا دقت داشته باشید آنتی ویروس شما غیرفعال بوده و به اینترنت متصل نباشید.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار Winrar اکسترکت نمایید. فایل ISO بدست آمده با نام “MATLAB.R2016a_win64_www.Downloadha.com_.iso” را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mountt اجرا کنید.

3) در هنگام نصب، گزینه “Use a File Installation Key” را انتخاب کنید و عبارت زیر را برای لایسنس نرم افزار قرار دهید (سریال نرم افزار در فایل “Install Instructions.txt” واقع در پوشه “Crackk” نیز قرار دارد):

09806-07443-53955-64350-21751-41297

4) قدم بسیار مهم! پس از اتمام نصب، به آدرس “CrackR2016a” مراجعه کنید. دو فولدر پیش روی شماست با نام های “bin” و “toolboxx”. دقت کنید که بایستی محتوای درون فولدرها را کپی کرده و در محل نصب نرم افزار جایگزین کنید. اگر خود فولدر را کپی کنید، نرم افزار شما با مشکل روبرو خواهد شد. یعنی بدین ترتیب عمل کنید:

4-الف) به آدرس “CrackR2016abinwin64″ مراجعه کنید و محتوای درون آن را در محل نصب نرم افزار، یعنی آدرس”Installation Dirbinwin64” جایگزین کنید.

4-ب) به آدرس “CrackR2016atoolboxslrtblocksflexray” مراجعه کرده و محتوای درون آن را در محل نصب نرم افزار، یعنی آدرس”Installation Dirtoolboxslrtblocksflexray” جایگزین کنید.

5) زمانی که از شما درخواست فایل لایسنس برای فعال سازی نرم افزار می شود، به پوشه “Crack” مراجعه کنید و فایل “license_standalone.licc” را انتخاب کنید.

6) حال نرم افزار را به راحتی می توانید از طریق فایل اجرایی “matlab.exe” واقع در فولدر “bin” اجرا کنید.


لینک های دانلود حذف گردیده اند

نظرات شما :

:: ارسال نظر