دانلود نرم افزار موبایل ضبط مکالمات Automatic Call Recorder pro

دانلود نرم افزار موبایل ضبط مکالمات Automatic Call Recorder pro

دانلود نرم افزار موبایل ضبط مکالمات Automatic Call Recorder pro

با استفاده از برنامه Automatic Call Recorder می توانید مکالمات خود را با کیفیت بالا ضبط کنید. فرآیند ضبط، با هر تماس به صورت خودکار شروع می شود اما می توانید آن را حین مکالمه متوقف و یا شروع نمایید. با این برنامه قادر به اضافه کردن نظرات بر روی تماس های ضبط شده خواهید بود. می توانید به ضبط کردن مکالمات با همه و یا فقط شماره هایی که در دفترچه تلفن نیست، اقدام کنید.

از فرمت های مانند: wav , ANR و ۳gp پشتیبانی می کند. برای اجرای فرمت ۳gp می توانید از MX Video Player استفاده کنید. صداها در حافظه خارجی و یا هر جای دیگر که تمایل داشته باشید ذخیره می شود. توجه کنید که این برنامه ممکن است در برخی دستگاه ها اجرا نشود. اگر با ضبط صدا مشکل دارید تلاش کنید با منبع صدای دیگری که در تنظیمات موجود است، اقدام به ضبط کنید.
تغییرات نسخه ۵٫۲۴
– پیشرفت UI
– رفع باگ ها


Automatic Call Recorder

Record any phone call you want and choose which calls you want to save. You can set which calls are recorded and which are ignored. Listen to the recording, add notes and share it. Integration with Dropbox allows calls to be saved and synchronized to the cloud as well.
Please note that call recording does not work on certain handsets and can result in inferior quality recordings. We therefore suggest that you try the free version before purchasing the paid app.
If you encounter any recording issues, try recording from a different audio source, or use auto-on speaker mode…


مشخصات

نام: Automatic Call Recorder pro
شماره نسخه: ۵٫۲۴
پلاتفرم: , Android ,
ویرایش پلاتفرم: Android 2.3 or later


آدرس url لینک دانلود نرم افزار موبایل ضبط مکالمات Automatic Call Recorder pro

download url link address

http://fooji.ir.uploadboy.me/cf5kiglt1aws/Automatic.Call.Recorder.Pro.v5.24.apk.html


file pass – رمز فایل: ندارد.

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر