دانلود کتاب آخرین تبعیدی از صبا ابراهیمی نژاد

دانلود کتاب آخرین تبعیدی از صبا ابراهیمی نژاد

دانلود کتاب آخرین تبعیدی از صبا ابراهیمی نژاد

موضوع: کتاب‌های داستان

تعداد صفحات: 45 صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

درباره کتاب

کتاب آخرین تبعیدی نوشته‌ی صبا ابراهیمی نژاد، داستان چهار دوست قدیمی و جنگجویانی کارآزموده به نام‌های راگنا، ویدار، سلوین و اگیل است که در آرزوی تبدیل شدن به شوالیه‌هایی صاحب‌نام، در پی اتفاقاتی که در ملک پادشاهی اولیَن رقم می‌زنند به عنوان خیانت کار شناخته می‌شوند.

این گروه چهار نفره توسط پادشاه اولیَن به مکانی نامعلوم که تا به‌حال جز افرادی انگشت‌شمار، کسی نتوانسته است از آن‌جا به اولیَن برگردد تبعید می‌شوند. اتفاقاتی که برای آن‌ها رقم خواهد خورد نشان خواهد داد چه کسی شایسته برگشت به اولیَن و تبدیل شدن به شوالیه‌ای صاحب نام خواهد بود. داستان این چهار نفر داستان شجاعت، دوستی و پس از آن کینه و نفرت و هوشیاری است که خواننده را همراه با خط داستانی روان با شخصیت‌هایی آشنا می‌کند که هر کدام در دل خود یکی از بُعد‌های ما را در بر دارند.

در بخشی از کتاب آخرین تبعیدی می‌خوانیم:

بعد از پیمودن پله‌های کوتاه و کم قصر، ویدار نفس عمیقی کشید و در چوبی قصر را زد. راگنا به آرامی گفت: «مسخره‌ست. نه نگهبانی و نه هر کسی که مراقب این‌جا باشد. چطور مردم‌شان را کنترل می‌کنند؟»

کلمات کلیدی: دانلود رمان هیجان انگیز، دانلود رمان آخرین تبعیدی، دانلود آخرین تبعیدی، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود رمان کوتاه


لینک دانلود کتاب آخرین تبعیدی

نظرات شما :

:: ارسال نظر