دانلود کتاب آموزش نرم‌افزار Arc Gis

دانلود کتاب آموزش نرم‌افزار Arc Gis

دانلود کتاب آموزش نرم‌افزار Arc Gis

نویسنده: علیرضا کوچ گانی

موضوع: کتاب‌های آموزش و ترفند کامپیوتر

تعداد صفحات: 103

فرمت: کتاب PDF

زبان: فارسی

حجم فایل: 4.5 مگابایت

درباره کتاب

کتاب آموزش نرم‌افزار Arc Gis اثر علیرضا کوچ گانی در مورد سیستم الکترونیکی است که جهت کسب اطلاعات جغرافیایی از آن استفاده می‌کنند.

مجموعه سازمان یافته‌ای از سخت افزار و نرم افزار رایانه‌ای، اطلاعات جغرافیایی و افراد متخصصی که به منظور کسب، ذخیره، به هنگام‌سازی، پردازش، تحلیل و ارائه کلیه اشکال اطلاعات جغرافیایی طراحی و ایجاد شده است.

بسته به نیازهای هر منطقه یا کشور در بخش‌های مختلفی توسعه یافته است، به طوری که در ابتدا در اروپا از این سیستم در GIS کاربرد پایگاه‌های اطلاعات ثبت اسناد و املاک، محیط زیست، نگهداری نقشه‌های توپوگرافی، در کانادا در برنامه‌ریزی جنگل‌ها، حجم درختان و چوب قابل برداشت، شناسائی راه‌های دسترسی به جنگل، در چین و ژاپن نظارت و مدل سازی تغییرات زیست محیطی و در آمریکا در رشته‌های گوناگونی از جمله در برنامه ریزی شهری و شهرداری‌ها از این سیستم استفاده شده است و با گذشت زمان و توسعه سیستم‌ها استفاده از آن به کلیه بخش‌های مرتبط با زمین گسترش یافته است.

استفاده از این سیستم در کلیه رشته‌هایی که به نحوی با زمین، نقشه و به طور کلی با اطلاعات جغرافیایی مکان‌دار و تحلیل‌های فضائی ارتباط دارند، امکان‌پذیر است.

کلمات کلیدی: gis آموزش، سیستم اطلاعات جغرافیایی gis، کاربرد جی ای اس، کاربرد جی ای اس در نقشه برداری، gis چیست+pdf، رشته gis چیست؟، نرم افزار arc gis چیست


لینک دانلود کتاب آموزش نرم‌افزار Arc Gis

نظرات شما :

:: ارسال نظر