دانلود کتاب اتفاق در مهدی موعود

دانلود کتاب اتفاق در مهدی موعود

دانلود کتاب اتفاق در مهدی موعود

کتاب اتفاق در مهدی موعود به قلم سید علی اکبر قرشی مجموعه‌ای از احادیث و روایات است که به بررسی مهدویت در مذاهب مختلف و اثبات اتفاق آنان بر آموزه مهدویت می‌پردازد.

کتاب‌های زیادی در طول قرون درباره حضرت مهدی نوشته شده است ولی هیچ یک از آن‌ها به سبک این کتاب نیست. در این کتاب با استفاده از منابع اهل سنت اثبات می‌شود که هم شیعه و اهل سنت درباره امام زمان متفق‌القول هستند و اهل سنت نیز مهدی را تنها منجی آخر‌الزمان می‌دانند.

اعتقاد به آمدن یک منجی، اختصاص به اسلام ندارد بلکه تمامی مذاهب جهان، منتظر روزی هستند که شخصیتی ظهور کند و کاخ‌های بیداد را ویران نماید. در میان تمام معتقدان به وجود نجات‌بخش انسان‌ها، دین اسلان اهتمامی خاص بر این مسئله دارد.

در این کتاب مولف کوشیده است تا با استناد به روایات این حقیقت را اثبات رساند که تنها نجات‌بخش انسان‌ها و برپا‌کننده عدل جهانی همان مهدی از سلاله پیامبر اسلام است و نه هیچ فردی دیگر.

….

کلمات کلیدی: مهدویت چیست، مهدویت و انتظار، تحقیق مهدویت، درباره مهدویت و امام زمان، دانلود مقاله مهدویت، دانلود مقاله درباره مهدویت، دانلود رایگان مقاله در مورد مهدویت، موضوع مقاله در مورد مهدویت، حضرت مهدی در کتب اهل سنت، امام زمان اهل سنت کیست، تولد امام زمان در کتب اهل سنت، مهدویت در اهل سنت، مهدویت

نویسنده: سید علی اکبر قرشی

موضوع: کتاب‌های اندیشه و مذهب

تعداد صفحات: 75 صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی


لینک دانلود کتاب اتفاق در مهدی موعود

نظرات شما :

:: ارسال نظر