دانلود کتاب افسردگی را بخوریم

دانلود کتاب افسردگی را بخوریم

دانلود کتاب افسردگی را بخوریم

مطالب کتاب افسردگی را بخوریم نوشته‌ی لیدا شاهسونی، تمام گروه‌های سنی و رده‌های شخصیتی را در برمی‌گیرد.

همه‌ی ما گاهی اوقات احساس بدبختی، تنهایی، خستگی و ناراحتی می‌کنیم. این احساسات معمولاً بیش از یک یا دو هفته دوام نمی‌آورند و آن‌چنان در روند زندگی ما تداخل ایجاد نمی‌کنند. گاهی اوقات دلیل خاصی برای آن وجود دارد، گاهی هم فقط از غم و اندوه ناشی می‌شود. ما خودمان معمولاً از پس آن‌ها برمی‌آییم و نیازی به کمک گرفتن از دیگران نداریم اما گاهی این مسئله به مشکلی جدی در زندگی ما تبدیل می‌شود که روند زندگی عادی ما را با اختلال روبرو می‌کند و نیاز به پیگیری و درمان دارد.

امروزه افسردگی یکی از شایع‌ترین بیماری‌های روانی در جهان محسوب می‌شود. به نقل از سازمان بهداشت جهانی 5 درصد جمعیت کل جهان از بیماری افسردگی رنج می‌برند. آمارها در ایران حاکی از شیوع روزافزون افسردگی در کشور است. شاید بتوان گفت، بیش از 20 درصد مردم ایران افسرده هستند.

راه درمان فرد افسرده چیست؟ آیا فقط راهکارهایی چون دارو، انواع شوک‌های الکتریکی، مشاوره‌های روانشناسانه و انواع درمان‌هایی که این روزها شایع و معمول و اصولاً پرهزینه است، چاره کار است؟

پاسخ قاطعانه خیر است. در این کتاب راهکارهایی جدا از این‌گونه موارد به شما نشان داده می‌شود. تنها با تغییر سبک زندگی و رژیم غذایی خود می‌توانید از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرده و یا آن را درمان نمایید.

کلمات کلیدی: کتاب روانشناسی افسردگی، مقاله روانشناسی افسردگی، افسردگی چیست، مبارزه با افسردگی، بیماری افسردگی، شناخت درمانی افسردگی، علل و درمان افسردگی، درمان افسردگی و اضطراب، کاهش علایم افسردگی، علل افسردگی pdf، کتاب افسردگی pdf، انواع افسردگی، درمان افسردگی، نشانه های افسردگی


از: لیدا شاهسونی

موضوع: کتاب‌های روانشناسی، کتاب‌های سلامت و تغذیه

۶۵ صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

نظرات شما :

دیدگاه ها بسته شده اند.