دانلود کتاب داستان جویندگان

دانلود کتاب داستان جویندگان

دانلود کتاب داستان جویندگان

کتاب جویندگان سومین اثر ادبی حمید جعفری، مجموعه‌ای از 12 داستان کوتاه و آموزنده است که زمینه‌ای اجتماعی بر مبنای اخلاق و انسانیت دارد.

برای حسن شروع، اولین داستان در مورد شهدای والامقام دفاع مقدس است. برخی داستان‌ها نیز بر اساس واقعیت‌هایی هستند که تا به حال در هیچ جای دیگری بیان نشده‌اند.

جویندگان نام بهترین داستان این مجموعه محسوب می‌شود که حمید جعفری به رسم نویسندگان کهن، آن را برای عنوان کتاب برگزیده است. داستان دنیایی پیچیده، کاربردی و زیبا دارد؛ دنیایی که نویسنده‌ی آن با حرکت آرام قلمش می‌تواند سرنوشت یک جامعه را رقم بزند. نویسندگان جنگجویانی هستند که اسلحه‌ی آن‌ها قلم و ارتش‌شان کلمات هستند.

در بخشی از کتاب جویندگان می‌خوانیم:

وقتی سخن مادرم که تاج سرم است، تمام می‌شود، از فرط خوشحالی، نزدیک است دیوانه شوم. نمی‌دانم از شدت شادی چه باید انجام بدهم. بلافاصله به سمت بارانی شروع به دویدن می‌کنم. بارانی را با دست لمس می‌کنم. عجب حس خوبی است. چقدر شیک و زیباست! بدون شک در قامتم، زیباتر هم جلوه خواهد کرد. با دقت شروع به پوشیدن آن می‌کنم. نمی‌خواهم تا کوچک‌ترین آسیبی ببیند. از شیشه پنجره به بیرون نگاه می‌کنم. هنوز اوایل شب است. خیلی دوست دارم تا با بارانی عرض اندام کنم و بیرون بروم ولی حیف که باران نمی‌بارد و حیف است بارانی را، وقتی بپوشم که باران نمی‌بارد.


نویسنده: حمید جعفری

حجم فایل:

فرمت: pdf

نظرات شما :

:: ارسال نظر