دانلود کتاب درک گرامر زبان انگلیسی

دانلود کتاب درک گرامر زبان انگلیسی

دانلود کتاب درک گرامر زبان انگلیسی

نویسنده: Martha Kolln-Robert Funk

موضوع: کتاب‌های آموزش زبان

تعداد صفحات: 456 صفحه

فرمت: PDF

زبان: انگلیسی

حجم فایل: 10.6 مگابایت

درباره کتاب

کتاب درک گرامر زبان انگلیسی با یک ترکیب کاربردی از مفیدترین عناصر دستور زبان قدیمی و جدید، بر تمامی ساختار‌ها تاکید می‌کند. دو ویژگی کلیدی که این کتاب را از دیگران متمایز می‌کند؛ سازماندهی روشن و کاربرپسند بودن آن است.

این کتاب (understanding english grammar) پیشرو در دوره‌های آموزشی دستور زبان، یک شرح کامل از ساختار جمله است که فراگیران را برای درک و استفاده از تخصص درونی زبان خود آن‌گونه که ماهیت اصولی گرامر جمله را مطالعه می‌کنند، تشویق می‌کند.

دانستن اصول گرامری هر زبانی برای فراگیری و استفاده از آن زبان، علاوه بر دانستن لغات و مفاهیم دیگر، امری حیاتی است ولی این یادگیری نباید صرفاً به حفظ کردن این قواعد منجر شود و قواعد باید در کنار مکالمه و خواندن یاد گرفته شود و کاربرد هرکدام مشخص و ملموس شود.

در سیر تحولات روش تدریس زبان انگلیسی، در برخی زمان‌ها تدریس گرامر به صورت مجزا، کاملاً از آموزش زبان حذف گردید. بعدها ثابت شد که نه تنها می‌بایست بر قوانین زبان مسلط بود، بلکه باید به نحوه کنار هم قرار دادن این قواعد، در زمان بکارگیری در مکالمه، برای بیان درست مفاهیم نیز تسلط کافی داشت. ضمن این‌که طبق تحقیقات انجام‌شده دانستن گرامر، پیشرفت زیادی روی مهارت نوشتن دارد. چه ساختارهای سخت و چه ساختارهای ساده می‌تواند تکنیک‌های زیادی را در اختیار نویسنده بدهد تا مفهومش را بهتر و واضح‌تر بیان نماید.

کلمات کلیدی: زبان انگلیسی، آموزش گرامر زبان انگلیسی pdf، دانلود گرامر زبان انگلیسی، دانلود گرامر زبان انگلیسی، گرامر انگلیسی، understanding english grammar، understanding english grammar pdf، آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان، english grammar، جزوه گرامر زبان انگلیسی، آموزش گرامر زبان انگلیسی، دستورات کامل زبان، گرامر زبان


لینک دانلود کتاب درک گرامر زبان انگلیسی

نظرات شما :

:: ارسال نظر