دانلود کتاب رمان دهه شصتی‌ها که عاشق می‌شدند

دانلود کتاب رمان دهه شصتی‌ها که عاشق می‌شدند

دانلود کتاب رمان دهه شصتی‌ها که عاشق می‌شدند

نویسنده: محسن آثارجوی

موضوع: رمان

تعداد صفحات: 146

فرمت: کتاب PDF

زبان: فارسی

حجم فایل: 1.2 مگابایت

درباره کتاب

کتاب رمان دهه شصتی‌ها که عاشق می‌شدند اثر محسن آثارجوی درباره‌ی زندگی پسر 14 ساله‌ای به نام آرش است که در نوجوانی عاشق دخترخاله‌اش شده است و درگیر عشقی نافرجام است.

در قسمتی از رمان دهه شصتی‌ها که عاشق می‌شدند می‌خوانیم:

در یک پنجشنبه‌ی پاییزی خاله‌ها و دایی‌های آرش به خانه‌شان دعوت بودند. عاطفه هم در میان آنان بود. آرش در میان آنهمه شلوغی و با وجود حضور صمیمی‌ترین دوستش که عرفان بود همه‌ی حواسش به عاطفه بود، به سرزندگی و شور و حالش، به بلند بلند خندیدن‌هایش، به زیبایی‌هایش، به مدل زیبا و رنگ سفید لباسش که شکل عروس‌هایش کرده بود. اما دریغ از یک نگاه و توجه عاطفه به آرش. همیشه این آرش بود که باید از لابه لای جمعیت طوری که هیچ کس متوجه نشود، او را از دور زیرنظر می‌گرفت.

تنها کسی که متوجه نگاه‌های معنادار آرش بود عرفان بود. عرفان بود که هم از نگاه‌های او خبر داشت و هم از دلش. خود عاطفه هم نمی‌دانست که آرش به او دل باخته است. آرش می‌ترسیداز اینکه معشوقش از این قضیه بویی ببرد. چون او همیشه آرش را بچه فرض می‌کرد و حتما اگر می‌فهمید مسخره‌اش می‌کرد و آرش هم آنقدر خجالت می‌کشید که دیگر نمی‌توانست توی رویش نگاه کند.

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان اجتماعی، دانلود رمان اجتماعی، رمان دهه شصتی ها که عاشق می شدند، دانلود رمان دهه شصتی ها که عاشق می شدند


لینک دانلود کتاب رمان دهه شصتی‌ها که عاشق می‌شدند

نظرات شما :

:: ارسال نظر