دانلود کتاب رمان عادت می‌کنیم

دانلود کتاب رمان عادت می‌کنیم

دانلود کتاب رمان عادت می‌کنیم

کتاب رمان عادت می‌کنیم نوشته‌ی زویا پیرزاد روایتگر داستان زندگی سه زن از سه نسل متفاوت است که هر کدام درگیر مسائل و خواسته‌‌های نسل خود هستند

زویا پیرزاد نویسنده و داستان‌نویس ارمنی‌تبار معاصر در سال ۱۳۳۱ در آبادان به دنیا آمد در همان‌جا به مدرسه رفت و در تهران ازدواج کرد و اکنون ساکن آلمان است.

وی در سال ۱۳۸۰ با رمان چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم جوایزی همچون بهترین رمان سال پکا، بهترین رمان سال بنیاد هوشنگ گلشیری، کتاب سال وزارت ارشاد جمهوری اسلامی و لوح تقدیر جایزه ادبی یلدا را به دست آورد و با مجموعه داستان کوتاه طعم گس خرمالو یکی از برندگان جشنواره بیست سال ادبیات داستانی در سال ۱۳۷۶ و جایزه «کوریه انترناسیونال» در سال ۲۰۰۹ شد.

مهم‌ترین ویژگی داستانی که پیرزاد روایت می‌کند، پرداخت مناسب شخصیت‌هایی است که هر روزه احتمالا با آن‌ها سروکار داریم. توصیف جزئیات و دقیق شدن در رفتار و موقعیت‌ها وحتی مکان‌ها عاملی است که بیش از هر چیز در این داستان به چشم می‌خورد و شاید همین توصیفات دقیق از جزئیات حوادث و پدیده‌هاست که خواننده را در‌گیر خود می‌کند و صورتی ملموس به داستان می‌بخشد، به طوری که خواننده احساس می‌کند از نزدیک شاهد حوادث یک زندگی عادی است.

کلمات کلیدی: عادت می کنیم زویا پیرزاد، عادت می کنیم زویا پیرزاد pdf، رمان معروف فارسی، رمان های معروف ایرانی، معرفی بهترین رمان ها، دانلود رایگان رمان ایرانی، رمان عادت می‌کنیم pdf، دانلود رمان، دانلود رمان اجتماعی، کتاب رمان عادت می‌کنیم، دانلود رمان عادت می کنیم، متن کتاب عادت میکنیم، دانلود رمان عادت می کنیم pdf، دانلود کتاب عادت می کنیم زویا پیرزاد


نویسنده: زویا پیرزاد

موضوع: رمان

تعداد صفحات: 170 صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

لینک دانلود کتاب رمان عادت می‌کنیم

نظرات شما :

:: ارسال نظر