دانلود کتاب زندگی‌نامه استیون هاوکینگ

دانلود کتاب زندگی‌نامه استیون هاوکینگ

دانلود کتاب زندگی‌نامه استیون هاوکینگ

نویسنده: علیرضا حسن زاده

موضوع: کتاب‌های زندگینامه و سفرنامه

تعداد صفحات: ۱۳ صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

درباره کتاب

کتاب زندگی‌نامه استیون هاوکینگ اثر علیرضا حسن‌ زاده به معرفی استیون هاوکینگ، فیزیک‌دان، کیهان‌شناس و
نویسنده‌ی بریتانیایی و بیان بخشی از زندگی وی می‌پردازد.

استیون ویلیام هاوکینگ (Stephen William Hawking)، فیزیکدان نظری، کیهان‌شناس، نویسنده بریتانیایی و وارث کرسی تدریس ایزاک نیوتون در هشت ژانویه ۱۹۴۲ در انگلستان به دنیا آمد و در چهاردهم مارس ۲۰۱۸ در منزلش واقع در کمبریج درگذشت.

وی در سال ۱۹۶۳ به بیماری اسکلروز جانبی آمیوترومیک مبتلا شد که از هرگونه تحرک عاجز بود و از سیستم جدیدی که با استفاده از هوش مصنوعی تولید می‌شد برای صحبت کردن استفاده می‌کرد. کتاب ” تاریخچه زمان” او با رکوردی ۲۳۷ هفته‌ای به عنوان پرفروش‌ترین کتاب در بریتانیا باقی ماند. همچنین کتاب “طرح بزرگ” او با چاپ در اواخر سال ۲۰۱۰، پس از چند روز به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون تبدیل شد.

در بخشی از کتاب زندگی‌نامه استیون هاوکینگ می‌خوانید:

یکی از شگفتی‌های این آدم مفلوج و نحیف که به ظاهر باید موجودی تلخ و غم‌زده و منزوی باشد شوخ طبعی و شیطنت کودکانه اوست که به‌خصوص در برق نگاه هوشمندانه و رندانه‌اش دیده می‌شود.

کلمات کلیدی: دانلود زندگینامه، دانلود pdf زندگی نامه استیون هاوکینگ، دانلود زندگی نامه استیون ویلیام هاوکینگ، دانلود زندگینامه استیون هاوکینگ، استیون ویلیام هاوکینگ، استیون هاوکینگ، استیون ویلیام هاوکینگ، Stephen William Hawking، زندگی نامه افراد موفق، دانلود زندگی نامه، Stephen Hawking، زندگی نامه استیون هاوکینگ


لینک دانلود کتاب زندگی‌نامه استیون هاوکینگ

نظرات شما :

:: ارسال نظر