دانلود کتاب صوتی آقای چسبنده

دانلود کتاب صوتی آقای چسبنده

دانلود کتاب صوتی آقای چسبنده

کتاب صوتی آقای چسبنده نوشته‌ی مومک آلای، داستانی کوتاه و تخیلی برای کودکان و نوجوانان درباره‌ی دخترکی به نام ابی‌گیل است که حلزونی آبزی در آکواریومش نگه داشته.

او کنجکاو شده که چرا حلزون، چسبنده است و دلش می‌خواهد بفهمد که چطور به هر چیزی می‌چسبد. این داستان، اطلاعات مفیدی درباره‌ی آبزیان و نگهداری آن‌ها به بچه‌ها می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی آقای چسبنده می‌شنویم:

مادر گفت: جلبک‌های زیادی روی دیوارهای مخزن ماهی‌ها رشد کردند. من مطمئن نیستم که آقای چسبنده بتونه کاملاً به وظیفش، یعنی تمیز کردن مخزن ماهی‌ها عمل کنه.

بدین منظور آن‌ها ابتدا تمامی ماهی‌ها را با پیمانه‌ای از مخزن خارج ساختند و همگی را در داخل یک کاسه‌ی پر از آب انداختند و سپس مقدار زیادی از آب مخزن را تخلیه نمودند. آقای چسبنده در مسیر فعالیت آن‌ها قرار نداشت؛ زیرا به شدت به دیواره‌ی شیشه‌ای مخزن چسبیده بود.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان کودک، داستان نوجوان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، کتاب صوتی کودک، دانلود داستان صوتی کودک، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی


از: مومک آلای

مترجم: اسماعیل پورکاظم

موضوع: کتاب‌های صوتی کودک و نوجوان

فرمت: MP3

زبان: فارسی

نظرات شما :

:: ارسال نظر