دانلود کتاب صوتی درخت زیبای من

دانلود کتاب صوتی درخت زیبای من

دانلود کتاب صوتی درخت زیبای من

کتاب، ماجرای پسر آقای پائولو را روایت می‌کند. زه زه (مخفف ژوزه) تقریباً پنج ساله‌ است، اما نسبت به سنش پیش‌رس محسوب می‌شود. بارزترین وجه شخصیت این کودک شیطنت‌های باورنکردنی و قدرت تخیل بی پایان اوست؛ اما به نظر خودش شیطان توی جلدم رفته‌است.

ارتباط زه زه با اعضای خانواده (شامل پدری بی‌کار، مادری سرخ‌پوست، سه خواهر و یک برادر بزرگ‌تر و یک برادر کوچک‌تر) بخش مهمی از داستان است. مادر و لالا کارگری می‌کنند. گلوریا او را دوست دارد و ژاندیرا او را کتک می‌ زند. آنتونیو (توتوکا) ترسو است؛ اما گاهی پشتیبان زه زه‌ است و خیلی اوقات پشتش به اوست. اما لوئیس، لوئیس شاه اوست. زه زه گه‌گاه واکسی است و مدتی هم برای یک فروشنده دوره گرد صفحات موسیقی، شاگردی می‌کند.

زه زه در مدرسه رفتاری کاملاً متفاوت دارد. خانم معلم، سیسیلیا پائیم، که چندان زیبا نیست، این شاگرد سر به راه، باهوش و ساعی را دوست دارد و حواسش است که زه زه زنگ‌های تفریح چیزی برای خوردن داشته باشد.

زه زه سینما را هم دوست دارد. فیلم‌های وسترن به گسترش دنیای او کمک فراوانی می‌کند؛ فرد تامپسون، کن مینارد و بیوک جونز دوستان او هستند و گاهی به زه زه تفنگ و اسب و شلاق قرض می‌دهند. بعدتر زه زه به فیلم‌های عشقی علاقه‌مند می‌شود تا ببیند دیگران یکدیگر را دوست دارند.

اما سنگ صبور زه زه و گوش شنوای همه ماجراهای او، درخت پرتغالش، مینگینهو، است. زندگی زه زه از زمانی که او با مانوئل والادارس آشنا می‌شود، تغییر می‌کند. مردی که ماشین قشنگی دارد و دیگران پورتوگا (پرتغالی) صدایش می‌کنند.


حجم فایل: 48 مگابایت

لینک دانلود کتاب صوتی درخت زیبای من

نظرات شما :

:: ارسال نظر