دانلود کتاب صوتی فاصله

دانلود کتاب صوتی فاصله

دانلود کتاب صوتی فاصله

نویسنده: ریموند کارور

موضوع: کتاب‌های صوتی داستان و رمان

فرمت: MP3

زبان: فارسی

حجم فایل: 8 مگابایت

درباره کتاب

کتاب صوتی فاصله نوشته ریموند کارور از فوق‌العاده‌ترین داستان‌های مجموعه فاصله و داستان‌های دیگر است. این داستان روایت‌گر زندگی مردی است که برای دخترش که حالا بزرگ شده و برای کریسمس به دیدن‌اش آمده از خاطرات خودش و همسرش می‌گوید.

جالب است که هیچ‌وقت اسم خودش را به زبان نمی‌آورد و خودش را پسره و همسرش را که حالا دیگر نیست، دختره صدا می‌کند. او تکه‌ی کوتاهی از خاطرات‌اش را تعریف می‌کند. وقتی بسیار جوان بودند و بسیار عاشقِ هم و تازه بچه ای به دنیا آورده بودند. پسر عاشق شکار کردن غاز است. کارور با استادی تمام غاز را تبدیل به نشانه‌ای داستانی می‌کند و از طریقِ آن، داستان را پیش می‌برد.

غازها حیواناتی هستند که وقتی جفت شوند، هیچ‌وقت همدیگر را ترک نمی‌کنند و اگر یکی از آن‌ها مرد، غازِ دیگر تا آخر عمر تنها زندگی می‌کند و دیگر جفت‌گیری نمی‌کند. دختر از پسر می‌پرسد تو که غاز شکار می‌کنی ممکن است که باعث مرگ یکی از جفت‌ها شوی، پسر اهمیتی نمی‌دهد و می‌گوید در شکار نباید به این مسائل فکر کرد.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه فاصله، کتاب گویا فاصله، داستان کوتاه صوتی فاصله، دانلود داستان کوتاه صوتی، کتاب صوتی فاصله، دانلود کتاب صوتی فاصله، دانلود کتاب صوتی، داستان کوتاه


لینک دانلود کتاب صوتی فاصله

نظرات شما :

:: ارسال نظر