دانلود کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ mp3

دانلود کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ mp3

دانلود کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ mp3

نویسنده: شروود اندرسن

موضوع: کتاب‌های صوتی داستان و رمان

فرمت: کتاب MP3

زبان: فارسی

حجم فایل: 9 مگابایت

توضیحات درباره کتاب

کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ اثر شروود اندرسن داستان پسری به نام ماری است که به پدرش می‌گوید به کلیسا می‌رود اما قصد ندارد به آنجا برود، در واقع او سردرگم است و نمی‌داند که چه می‌خواهد…

شروود اندرسن (Sherwood Anderson) از نویسندگان برجسته آمریکایی است. وی از نویسندگان عصر طلایی داستان کوتاه در آمریکا به شمار می‌رود. وی را پدر داستان‌نویسی مدرن آمریکا می‌دانند. داستان‌های اندرسون روایت زندگی طبقه متوسط جامعه آمریکا و به ویژه آدم‌های حاشیه اجتماع است. آدم‌هایی محروم و ناکام که گزیری جز تنهایی و خیال‌بافی ندارند.

اندرسن به تدریج و در حوالی سال 1913 به ادبیات روی آورد. وی از جمله نویسندگانی بود که نخستین توفیق ادبی‌اش را در میانسالی به دست آورد. اندرسن در طی عمر خود هفت رمان و چندین داستان کوتاه از جمله «من احمق»، «نمی‌فهمم چرا» و «مرگ در جنگل» نوشت.

در قسمتی از کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ می‌شنویم:

همان‌طور که به آرامی قدم برمی‌داشت با خود می‌گفت: قدم میزنم و فکر می‌کنم.

ماری دورانی بحرانی را پشت سر می‌گذاشت و می‌بایست به طور جدی به آینده خود می‌اندیشید. این حالت جدی و متفکرانه پس از گفت‌وگوی بعدازظهر روز قبل با پدر در او ایجاد شده بود. پدر تنها در دفتر کار نشسته بود، ماری همان‌طور که دکتر صحبت می‌کرد از پنجره مالک استبل بزرگ خیابان ترمونت را دید که پس از خوردن عصرانه راهی محل کار خود بود.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی چراغ های بی فروغ، داستان کوتاه چراغ های بی فروغ، کتاب گویا چراغ های بی فروغ، دانلود کتاب صوتی چراغ های بی فروغ، Sherwood Anderson، داستان کوتاه صوتی چراغ های بی فروغ


دانلود کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ mp3

نظرات شما :

:: ارسال نظر