دانلود کتاب فراسوی واقعیت

دانلود کتاب فراسوی واقعیت

دانلود کتاب فراسوی واقعیت

فرشاد میرشکاری در کتاب فراسوی واقعیت، موضوع رویابینی آگاهانه و تلقین روانی را بررسی می‌کند و به شما یاد می‌دهد که چگونه با کنترل ضمیر ناخودآگاه خواب‌هایتان را کنترل نمایید و کابوس‌هایتان را نابود کنید.

فرشاد میرشکاری در این کتاب به تحلیل، موشکافی و آموزش چگونگی کنترل آگاهانه رویاهای شفاف می‌پردازد. انسان حدود یک سوم از عمر خود را در خواب است بنابراین موضوع خواب اهمیت بسیاری دارد.

در بخشی از کتاب فراسوی واقعیت می‌خوانیم:

مشکل اصلی افرادی که به‌صورت ذاتی توانایی خواب‌آگاهی دارند این است که کسب خودآگاهی لحظه‌ای و نسبی در خواب، همیشه به یک رؤیای شفاف ختم نمی‌گردد؛ و چون آن‌ها هنوز توانایی کنترل ذهن و حذف افکار منفی را ندارند، به جای آنکه به یک لذت و رؤیایی شیرین فکر کنند، روی ضعف‌هایشان متمرکز می‌شوند و درنتیجه ترس‌های نهفته در اعماق ناخودآگاه را فرامی‌خوانند؛ و نهایتاً هم گرفتار مشکلاتی مثل «فلج خواب» و «بختک» می‌گردند.

کلمات کلیدی: روانشناسی خواب، خوداگاهی، تلقین روانی، رویابینی آگاهانه، کنترل صدای درون خود، درمان مشکل بی خوابی، کابوس شفاف، تسلط بر رویاها، کنترل کامل ذهن ناخودآگاه، ابررویا چیست، کنترل دومینوی افکار، علت خواب دیدن، تعریف رویا، رویا دیدن، کابوس چیست، علت دیدن خوابهای آشفته، رهایی از کابوس شبانه


از: فرشاد میرشکاری

موضوع: کتاب‌های روانشناسی

۳۲۲ صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

لینک دانلود کتاب

نظرات شما :

یک دیدگاه برای “دانلود کتاب فراسوی واقعیت”

  1. مهسا گفت:

    سلام وب سایتتون عالیه⁦♥️⁩

:: ارسال نظر