دانلود کتاب فرمول: قوانین جهانی موفقیت

دانلود کتاب فرمول: قوانین جهانی موفقیت

دانلود کتاب فرمول: قوانین جهانی موفقیت

آلبرت لزلو بارابسی در کتاب فرمول: قوانین جهانی موفقیت، تلاش کرده تا با روش‌های علمی و آماری و سخنانی فراتر از کتاب‌های رایج خودسازی که تا به حال خوانده‌اید، فرمولی برای رسیدن به موفقیت به دست آورد.

آلبرت لزلو بارابسی در این کتاب با دیدگاهی کاملاً متفاوت به موضوع موفقیت می‌نگرد. او حرف‌هایی فراتر از کتاب‌های مرسوم خودیاری و موفقیت می‌زند. حرف‌هایی که نه تنها تا کنون نشنیده‌اید، بلکه اغلب برعکس چیزی است که فکر می‌کردید.

در بخشی از کتاب فرمول: قوانین جهانی موفقیت می‌خوانیم:

همین اواخر بود که یکی از دوستان من به نام کَری، با پسر چند ماهه‌اش به مطب دکتر رفت. جلسه همیشگی با دکتر به خوبی تمام شد. کودکش را با چند لایه لباس و ملحفه پوشانده بود تا در مسیر رفتن به سمت ماشین اتفاقی برایش نیفتد. وقتی ایستاد تا از مطب خارج شود، دکتر کتاب سیاه و سفیدی به او داد که تصویر خرگوشی روی جلد آن بود، و گفت: «حتما هر شب این کتاب را برایش بخوان.» گویی داشت نحوه مصرف یک بسته قرص را توضیح می‌داد.

کلمات کلیدی: هدف گذاریThe Formula The Universal Laws of Success، موفقیت در زندگی، رسیدن به موفقیت، خودسازی، راهنمای موفقیت، راه های موفقیت، موفقیتهای فردی، راهنمای موفقیتهای فردی، روشهای موفقیت، راز موفقیت، اسرار موفقیت، داستان موفقیت، رسیدن به خواسته ها، تغییر زندگی، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، رسیدن به هدف، رسیدن به خوشبختی، تغییر خود، شاد بودن، زندگی شاد، رسیدن به آرامش، آموزش خودباوری، خودشناسی، موفقیت در کسب و کار، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، موفقیت در کار، کسب و کار موفق، ثروتمند شدن، Albert، Laszlo Barabasi


از: آلبرت لزلو بارابسی

مترجم: حامد رحمانیان

موضوع: کتاب‌های روانشناسی

۲۵۶ صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

لینک دانلود کتاب

نظرات شما :

دیدگاه ها بسته شده اند.