دانلود کتاب قصه‌های پیامبران

این مطلب را به اشتراک بگذارید (sharing)

دانلود کتاب قصه‌های پیامبران

دانلود کتاب قصه‌های پیامبران

نویسنده: فرزانه تقدیری

موضوع: کتاب‌های کودک و نوجوان

تعداد صفحات: 198 صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

حجم فایل: 1 مگابایت

درباره کتاب

کتاب قصه‌های پیامبران با نثری روان و ساده و زبانی دلنشین برای نوجوانان و دانش آموزان به قلم فرزانه تقدیری، به نگارش درآمده است.

در بخشی از کتاب قصه‌های پیامبران می‌خوانید:

جادوگرها شروع کردند و نخ‌ها و طناب‌ها و چوب‌هایشان را تکان دادند و چیزهایی زیر لب گفتند و وسایل خودشان را انداختند و مارهای مختلفی بوجود آمد و مردم برایشان دست زدند و از دیدن این نمایش خوشحال بودند و فرعون خندید. وقتی نوبت حضرت موسی رسید. عصایش را انداخت و عصا به ماری بزرگتر از مارهای جادوگرها تبدیل شد و مارهای جادوگرها را خراب کرد و خورد. جادوگرها که می‌دانستند مار حضرت موسی واقعی است به سجده افتادند و جادوگر بزرگ گفت:

-موسی واقعا خدای تو را باید پرستید.

بقیه‌ی جادوگرها هم همین حرف را تکرار کردند و به خدا ایمان آورند. در همین لحظه بود که آسیه همسر فرعون، که زن فهمیده و درستکاری بود گفت:

-به راستی که خدای تو یگانه و قدرتمند است.

همه به آسیه که ملکه‌ی مصر بود نگاه کردند. آسیه از قبل در مورد خدای یگانه فکر می‌کرد و حالا با دیدن معجزه‌ی خدا نسبت به خدای یگانه اعتماد کرده بود. آسیه گفت:

-من خدایی را می‌پرستم که تواناست و پیامبرهایش را برای راهنمایی ما می‌فرستد.

کلمات کلیدی: داستان قرآنی، قصه های پیامبران برای کودکان، داستان زندگی پیامبران، کتاب داستان پیامبران، داستان های قرآنی کوتاه، داستان مذهبی، داستان مذهبی برای نوجوانان، داستان پیامبران در قرآن، داستان زندگی پیامبران در قرآن، قصه های پیامبران، داستان حضرت سلیمان، داستان حضرت نوح، داستان حضرت موسی، داستان حضرت عیسی، داستان حضرت یوسف، داستان نوجوان، قصه های قرآنی برای نوجوانان، قصص قرآنی


لینک دانلود کتاب قصه‌های پیامبران

نظرات شما :

:: ارسال نظر