دانلود کتاب ماهی سخنگو

دانلود کتاب ماهی سخنگو

دانلود کتاب ماهی سخنگو

کتاب ماهی سخنگو نوشتۀ نورمن پیتمن، مجموعه‌ای شامل هفت داستان کوتاه و مصور برای کودکان و نوجوانان است.

مسئله آموزش نقش بسیار مهمی در زندگانی بشر از آغاز تا امروز داشته است. آموزش به ویژه در سنین کودکی و نوجوانی از اهمیت والاتری برخوردار می‌باشد. آموزش در سنین پایین همچون نقش زدن بر سنگ خارا در حافظۀ پویا و جستجوگر کودکان ماندگار باقی می‌ماند و الگوهای لازم را برای فعالیت‌های آتی آنان ارائه می‌دهد.

آموزش از طریق قصه‌ها و داستان‌های تاریخی و افسانه‌ای به طور غیر مستقیم می‌تواند هدف‌های متعالی را به نسل‌های آینده‌ساز منتقل سازد و بدین ترتیب نمادهای خیر و شر را به آنان بشناساند و آن‌ها را در انتخاب اهداف خیر و دوری از افعال شر یاری رساند.

امروزه نقشی که داستان‌ها می‌توانند در زندگی انسان‌ها بر جا بگذارند، برای هیچ قوم و نژادی ناشناخته نیست لذا در هر کجای کره زمین از قطب شمال تا مناطق کوهستانی و کویری با قصه گوئی آشنائی دارند و الگوهای مورد نظرشان را از این طریق برای دیگران مطرح می‌سازند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان بچگانه، قصه های کودکان، The Talking Fish، کتاب داستان کودک


از: نورمن پیتمن

مترجم: اسماعیل پورکاظم

موضوع: کتاب‌های داستان، کتاب‌های کودک و نوجوان

۱۳۰ صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

نظرات شما :

:: ارسال نظر