دانلود کتاب مذاکره به زبان آدمیزاد

دانلود کتاب مذاکره به زبان آدمیزاد

دانلود کتاب مذاکره به زبان آدمیزاد

«مذاکره به زبان آدمیزاد» از مجموعه‌کتاب‌های به‌زبان آدمیزاد و نوشته مایکل سی. دونالدسون و می‌می دونالدسون است.

مایکل سی. دونالدسون مؤسس شریک در شرکت برتون و دونالدسون در بِوِرلی هیلز کالیفرنیا است. این شرکت در زمینه‌ی قوانین کپی‌رایت و قوانین صنعت نمایش و به‌طور خاص نمایندگی فیلمسازان مستقل تخصص دارد. او مؤلف کتاب‌های خودتان این کار را انجام دهید، هرآنچه یک فیلمساز باید بداند ( ۱۹۹۷) و همچنین نویسنده‌ی مقدمه‌ی کتاب گپی با مایکل لندان است. دونالدسون در سال ۱۹۶۷ در رشته‌ی حقوق از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی فارغ‌التحصیل شد. او یکی از اعضای کانون وکلای بورلی هیلز (که سابقاً مدیر بخش سرگرمی‌های آن بود)، کانون وکلای ایالت کالیفرنیا و کانون وکلای امریکا است. نام او در فهرست نسخه‌ی فعلی کتاب مشاهیر در قوانین امریکا آمده‌است. او همچنین عضو انجمن کپی‌رایت لوس‌آنجلس است.

می‌می‌ دونالدسون مشاور مدیریت بین‌الملل است و متخصص در زمینه‌ی آموزش ارتباطات مؤثر. او بیش از ۲۰ سال مدیران و کارمندان بسیاری را برای مذاکره آموزش داده و با بیش از ۰۰۰‚۲۰۰ مدیر و کارمند مشاغل مختلف از جمله صنایع هوایی، مهندسی، تولید، میهمانداری، بیمه، امور مالی و نمایش کار کرده‌است.

مذاکره، هرگونه ارتباطی است که طی آن شما به تأیید، موافقت یا اقدام شخص دیگری نیاز داشته‌باشید. بیشتر آدم‌ها تصورمی‌کنند مذاکره در محیط‌های تجاری یا در یک معامله‌ی بزرگ مثل خرید خانه یا ماشین اتفاق می‌افتد. اما احتمالاً بیشتر انرژی شما صرف انجام مذاکرات یک‌دقیقه‌ای روزانه میشود؛ مثل «ماشینو امروز بردارم؟» یا «عزیزم، ممکنه صندلی رو بذاری زمین؟». درس‌های این کتاب هم در معاملات چندمیلیون‌دلاری نادر و هم در مذاکرات یک‌دقیقه‌ای زندگی صدق می‌کند.این اثر این تنها کتاب در مورد مذاکره است که با فصلی در مورد ایجاد یک شعار کاری یا فردی شروع می‌شود؛ آن هم شعاری که از دل ارزش‌ها و باورهای شما دربیاید و آنها را با هم ترکیب کند.

با خواندن این اثر می‌آموزید که چگونه با مذاکره صحیح و حساب‌شده و قاطعانه به آن‌چه که درنظردارید برسید.


مترجم: سهیلا نصیری اعظم

نویسنده: مایکل سی. دونالدسون، می‌می دونالدسون

حجم: 48 مگابایت

تعداد صفحات: 415


لینک دانلود کتاب مذاکره به زبان آدمیزاد

نظرات شما :

:: ارسال نظر