دانلود کتاب مهارت‌های تحصیلی برای دانشجویان سال اول

دانلود کتاب مهارت‌های تحصیلی برای دانشجویان سال اول

دانلود کتاب مهارت‌های تحصیلی برای دانشجویان سال اول

نویسنده: فاطمه قمری

موضوع: کتاب‌های درسی و دانشجویی

تعداد صفحات: 36 صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

حجم فایل: 1.4 مگابایت

درباره کتاب

کتاب مهارت‌های تحصیلی برای دانشجویان سال اول نوشته فاطمه قمری مهم‌ترین مسایل زندگی دانشجویی و راهکارهای حل آن‌ها را برای شما شرح می‌دهد. مطالعه این کتاب در ابتدای هر سال تحصیلی توصیه می‌شود، زیرا دانش و تجربه تنها از گذر تکرار و تمرین است که آموخته می‌شود و بر زندگی ما تاثیر مثبتی می‌گذارد.

دانشگاه محل تجربه‌آموزی ویژه‌ای است که به لحاظ جمعیت، تنها تعداد اندکی از این فرصت استثنایی بهره‌مند می‌گردند. شاید برای بسیاری افراد، در خلال زندگی و در بین فرصت‌های ممکن هرگز فرصتی این چنین آزاد برای پرداختن به انبوهی از فعالیت‌های آموزشی و جنبی پیش نیاید. شما آغازگر سفری هستید پر فراز و نشیب و سرشار از آموختنی‌های تازه.

ورود به دانشگاه مستلزم یادگیری مهارت‌هایی است که توانمندی و سازگاری شما را در برخورد با مسائل خاص خودتان افزایش دهد. سازگاری با محیط و شرایط ویژه برای دانشجویان غیربومی و ساکن خوابگاه، مسائلی چون زندگی با هم اتاقی، زندگی مستقل از والدین، مدیریت امور شخصی، مدیریت امور مالی و… را به دنبال دارد. در این میان مسائل ارتباطی، مسائل تحصیلی و انگیزشی از دیگر مسائل مشترک دانشجویان تازه وارد است.

دانشجوی عزیز اطمینان داشته باشید که همه مدیران، کارمندان و اساتید شما برای یاری رساندن به شما در محیط دانشگاه گرد هم آمده‌اند، اما نبض اصلی این حرکت پرشور و رو به جلو در دستان شماست.

کلمات کلیدی: مهارت های دانشجویی، مسائل تحصیلی، مسائل دانشجویی، مهارت تحصیلی، مهارت های تحصیلی، زندگی دانشجویی، زندگی در خوابگاه،


لینک دانلود کتاب مهارت‌های تحصیلی برای دانشجویان سال اول

نظرات شما :

:: ارسال نظر