دانلود کتاب چگونه هوش مالی فرزندمان را افزایش دهیم؟

دانلود کتاب چگونه هوش مالی فرزندمان را افزایش دهیم؟

دانلود کتاب چگونه هوش مالی فرزندمان را افزایش دهیم؟

نویسنده: مریم معصومی

موضوع: کتاب‌های علوم اقتصادی

تعداد صفحات: 17 صفحه

فرمت: PDF

زبان: فارسی

درباره کتاب

کتاب چگونه هوش مالی فرزندمان را افزایش دهیم؟ به قلم مریم معصومی شامل بسیاری از نکات کلیدی و کاربردی است که هر فردی با مطالعه و استفاده از مطالب طلایی‌اش می‌تواند فرزندی ثروت‌آفرین با آینده‌ای درخشان تربیت کند.

تمام نکات آموزش داده شده در این کتاب حاصل تجربیات چندین سال آموزش در زمینه هوش مالی فرزندان است که بر روی کودکان بسیاری تست شده و نتایج آن مشاهده گردیده است.

در بخشی از کتاب چگونه هوش مالی فرزندمان را افزایش دهیم می‌خوانیم:

یکی از مواردی که لازم است در هنگام دادن پول توجیبی به بچه‌ها متذکر شد این است که هنگام خرید وسایلی که دوست دارند داشته باشند باید به نظر پدر و مادر احترام بگذارند اینکه این پول مال خودم هست پس هر تصمیمی می‌توانم بگیرم معنی ندارد و هنگامی‌ که والدین احساس کنند خطری کودک را تهدید می‌کند می‌توانند او را راهنمایی و از خرید منع کنند.

برای این‌که بچه‌ها رابطه بین پول و کار کردن را دریابند باید به آن‌ها فرصت داد تا خریدهای خود را با برنامه‌ریزی برای پول‌هایی که به دست می‌آورند انجام دهند.

..

کلمات کلیدی: هوش مالی، کتاب هوش مالی برای کودکان، آموزش سواد مالی به کودکان، پول توجیبی کودکان، آموزش هوش مالی، پول تو جیبی برای کودکان، هوش مالی چیست، تقویت هوش مالی، هوش مالی pdf، پول تو جیبی چیست، مقدار پول تو جیبی نوجوان، مدیریت پول تو جیبی


لینک دانلود کتاب چگونه هوش مالی فرزندمان را افزایش دهیم؟

نظرات شما :

:: ارسال نظر