دانلود pdf کتاب آموزش solidwork

دانلود pdf کتاب آموزش solidwork

دانلود pdf کتاب آموزش solidwork

نام نویسنده : مهندس محمد سلمانیان – مهندس مصطفی باشتنی
زبان : پارسی
تعداد صفحه : ۳۴۳
قالب : PDF
حجم : ۱۸٫۸۰ MB

این کتاب حاصل چندین سال تجربه کار عملی مولفان با SolidWorks می باشد و به گونه ای متفاوت با شیوه های موجود به رشته تحریر در آمده است. مبنای اصلی این کتاب، آموزش از طریق کار عملی بوده و با تمرینات هدفدار و متفاوت سعی شده است تا نکات بیشتری به خواننده آموزش دهد.

– در فصل اول این کتاب، ابتدا با کلیات نرم افزار SolidWorks آشنا می شوید. در این فصل با برخی تعاریف و اصطلاحات اولیه، محیطهای مختلف طراحی، ارتباط با سایر نرم افزار ها، معرفی چند سایت اینترنتی و … آشنا می شوید.

– در فصل دوم که به مدلسازی قطعات پرداخته است ۱۰ قطعه متنوع را مدل کرده و با تواناییهای اولیه و اساسی مدلسازی در Solidworks آشنا می شوید.

– در فصل سوم با مدلسازی ۱۴ قطعه مربوط به دو مجموعه مونتاژی، با تواناییهای بیشتری در مدلسازی آشنا شده و نکات فراوانی خواهید آموخت.

– در فصل چهارم قطعاتی را که در فصل سوم ایجاد کرده اید، با هم مونتاژ کرده و با نکته ها و دستورهای مربوط به مونتاژ قطعات آشنا می شوید.

– در فصل پنجم نیز چگونگی تهیه نقشه های ساختی را به ساده ترین روش ممکن با استفاده از مدل های ایجاد شده خواهید آموخت.

– یکی از نقاط قوت این کتاب را در فصل ششم مشاهده خواهید کرد. در این قصل تمام دستورهای (آیکونها) موجود در SolidWorks را معرفی کرده و بسیاری از آنها را به طور مشروح توضیح داده ایم.
– فصل هفتم نیز به توضیح برخی از تنظیمات مهم نرم افزار اختصاص داده شده است .


download link address

آدرس url لینک دانلود pdf کتاب آموزش solidwork

http://ir61.uploadboy.com/d/qnnc52kajarx5kgh7yttzhwc4skscf54htxwdhemtt7fezvwrefnwgf7kvxci7gwosbwf7u5/Solid_Works_pdf.zip


file pass – رمز فایل: www.fooji.ir

نظرات شما :

:: ارسال نظر