درمان بیماریهای جنسی با عسل (خواص عسل قسمت ۱۶)

درمان بیماریهای جنسی با عسل (خواص عسل قسمت ۱۶)

نگارنده: محمدامین جعفری

fooji.ir

امام کاظم (ع) می فرماید خوردن عسل شفای هر دردیست. کسی که آب پشتش (نطفه) متغیر شود یعنی کم و غیر عادی شود شیر و عسل برای او سودمند است.

عسل غذایی است مقوی، نیروبخش، محرک قوه باه و در درمان انواع ناتوانیهای جنسی تاثیر بسزایی دارد چه به تنهایی مصرف شود و یا همراه با سایر غذاها دارویی مورد استفاده قرار گیرد و از این نظر خواص آن بر همگان روشن است و لازم است به چند مورد آن اشاره گردد:

درمان ناتوانیهای جنسی

return-to- natavani-jensi

روش های درمان

الف- در درمان انواع ناتوانی های جنسی (کندی و سستی نعوظ و غیره) عسل و زنجبیل موثر واقع می شود. مصرف زنجبیل برای هر وعده ۵ گرم (یک قاشق غذا خوری) است.

ب- مقداری نخود را در آب خیس کرده و به صورت خام تناول نمایید و آب خیسانده آن را با عسل مخلوط نموده و بنوشید و چند روز متوالی ادامه دهید جهت درمان ناتوانی جنسی موثر است.

ج- مصرف پودر ریشه بابونه با عسل زییاد محرک قوه با است.

د- مغز گردو را کوبیده و با عسل مخلوط نموده و میل نمایید جهت تقویت قوای جنسی بسیار مفید است به علاوه برای تقویت اعصاب و فربه نمودن بدن هم بسیار مفید است.

ه- خوردن آب هویج مخلوط با عسل مقوی باه و برای تحریک کردن کبد و روده ها موثر است.

و- کسانی که مبتلا به ضعف قدرت تناسلی، سرعت انرال و یا عدم نعوظ هستند اگر به مقدار ۲ جو مومیایی را در ۴۰ گرم عسل حل کرده و میل نمایند و سه روز ادامه دهند به حداعلا از این بابت تقویت خواهند شد.

مومیایی دارویی است کمیاب و ذیقیمت و در مداوا سریع الاثر. نوع مومیایی آن است که کوههای استان فارس بدست می آید هم خوراکی است و هم به صورت ضماد بکار می رود.

افراد مسن که به ضعف قدرت باه مبتلا هستند روغن زیتون عتیق را با عسل از هر کدام ۷۵ گرم مخلوط نموده سه روز بخورند یا یک قاشق چای خوری پودر تخم شلغم را با عسل روزی سه بار میل نمایند.

درمان خستگی جنسی

خوردن یم لیوان شربت آب لیمو با عسل پس از آمیزش جنسی بسیار موثر واثع می شود و مقداری از انرژی از دست رفته را جبران می نماید. آب لیمو باید خالص و تازه باشد. چه بهتر که در خانه لیمو ترش تازه آماده باشد زن و مرد هریک، نیمه ای از لیمو ترش را در یک لیوان آب بچکانند و با عسل بیامیزند و سپس بنوشند.

درمان سستی کمر

روش های درمان

الف- روزی یک زرده تخم مرغ را با یک قاشق غذا خوری عسل مخلوط نموده و در لیوان آن قدر به هم بزنید تا مانند خمیر شود آن را صبح ناشتا میل نمایید.

ب- تخم مرغ و خرما را در روغن زیتون سرخ کرده و عسل به آن افزوده و میل نمایید.

ج- حلوای نرم که از عسل و آرد گندم و زعفران تهیه شود بسیار مفید است.

د- عود صلیب (احمد و محمود) دو دانه که تقریبا به وزن ۴۰ گرم باشد را بجوشانید و پس از صاف کردن با ۲۵۰ گرم عسل مخلوط کرده روزی یک قاشق غذاخوری صبح ناشتا و شب قبل خواب میل نمایید، آن بسیار موثر خواهد بود.

جهت ازدیاد نطفه

حضرت علی (ع) می فرماید شیر و عسل مواد حیاطی را در نطفه تقویت می کند آنان که از نعمت فرزند محرومند سزاوار است از شیر و عسل آمیخته به هم بنوشند.

خوردن آب پیاز با عسل به نسبت ۱ به ۲ در وقت خواب یک داروی ساده و بی نظیر در ازدیاد نطفه است.

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر