راز رابطه عاشقانه اوباما با دختری سفید پوست برملا شد+تصاویر

راز رابطه عاشقانه اوباما با دختری سفید پوست برملا شد+تصاویر

راز رابطه عاشقانه اوباما با دختری سفید پوست برملا شد+تصاویر

یک گزارش فاش کرد رئیس‌جمهور پیشین آمریکا پیش از ازدواج با میشل اوباما، دو بار از یک دختر سفیدپوست تقاضای ازدواج کرده بود.

باراک اوباما”، رئیس جمهور پیشین آمریکا، باوجود ترک کاخ سفید هنوز در کانون توجه رسانه‌ها قرار دارد. اخیرا راز وی درباره علاقه به یک دختر سفیدپوست و دو بار خواستگاری از وی برملا شده است.

“شیلا میوشی جاگر” دختر سفیدپوستی است که در دوران جوانی مورد علاقه باراک اوباما قرار داشت. “جاگر” اطلاعاتی در اختیار “دیوید گیرو” نگارنده زندگینامه اوباما قرار داده است که نشان می‌دهد وی بخت زیادی برای تصاحب عنوان “بانوی اول آمریکا” را داشته است. علاقه و ارتباط میان اوباما و جاگر، یک دختر دو رگه ژاپنی- هلندی، به اواخر دهه ۸۰ و اوایل ۹۰ میلادی مربوط می‌شود.

اوباما تا پیش از ازدواج با میشل، دو بار از جاگر درخواست ازدواج کرده بود؛ اما در نهایت برای اینکه موقعیت سیاسی خود را به دلیل ازدواج با یک دختر سفیدپوست به خطر نیندازد، از این ازدواج منصرف شد.

جاگر حتی مدعی شده است پس از ازدواج اوباما و میشل نیز ارتباط خود را برای مدتی با او حفظ کرده است. وی -که اکنون ۵۳ سال دارد-درمورد اوباما گفت: او برای نخستین بار زمستان سال ۸۶ میلادی در ملاقات با خانواده‌ام، درخواست ازدواج خود را مطرح کرد، در آن زمان من فقط ۲۳ سال داشتم و والدینم تصور می‌کردند اوباما نمی‌تواند از عهده مخارج زندگی برآید.

اوباما در سال‌های بعد هم یک بار دیگر از جاگر درخواست ازدواج کرد؛ اما عزم راسخ وی برای ورود به عرصه سیاست، اوباما را از ازدواج با یک دخترسفید پوست منصرف کرد. او نیاز داشت خود را در جامعه سیاه‌پوستان اثبات کند و می‌ترسید به سرنوشتی مانند “ریچارد نیوهاوس”، سناتور سیاه پوست ایالت ایلینوی، دچار شود. این سناتور همسری سفید پوست داشت و همواره هنگام دفاع از حقوق سیاهپوستان به دلیل داشتن همسری سفید پوست مورد نکوهش و انتقاد قرار می‌گرفت.

حتما بخوانید  طلاق آری ازدواج خیر! دگردیسی خانواده ایرانی و راهکارهایی برای آینده

منبع: خبرنگاران جوان به نقل از دیلی میل

اخبار اجتماعی

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر