راههای انتخاب کفش مناسب چیست؟-چگونه کفش خوب بخریم – آیا کفش چرم خوب است؟

راههای انتخاب کفش مناسب چیست؟-چگونه کفش خوب بخریم – آیا کفش چرم خوب است؟

نکاتی برای انتخاب کفش مناسب چیست؟

زمانی که برای خرید یک کفش به مغازه می روید شما علاوه بر انتخاب کفشی که مناسب برای تیپ روز شما باشد به راحتی و سلامت پای خود نیز فکر می کنید. در این جا ۱۰ راهنمای برای شما دوستان عزیز آورده ام تا باشد که مورد استفاده قرار گیرد:

۱- اول اینکه شما باید حتما شماره پای خود را بدانید تا کفشی را انتخاب نکنید که برایتان بزرگ یا تنگ باشد، چون باعث اذیت شدن شما می شود.

۲- کفش ها در مغزه زمانی که هوا گرم است به طور طبیعی بازتر می شوندو در هوای سرد اندازه طبیعی خود را دارند.

۳- جورابی برای پوشیدن کفش به پایتان باشد که با کفشی که می خواهید بخرید ست باشد.

۴- مناسب ترین کفش‌ها برای پیاده‌روی، کفش‌هایی هستند که پاها را کاملا در بر‌گیرند و هنگام پیاده‌روی به عنوان محافظی برای پا هستند. همچنین انعطاف‌پذیر باشند و پا در آن خسته نشود. کفش‌ مناسب برای پیاده‌روی باید بسیار سبک باشد به نحوی که اصلا احساس نکنید کفشی پ.شیده اید.

۵- کفش چرم از زمان های دور بهترین کفش هم از لحاظ دوام و هم از لحاظ بهداشت بوده است.

۶- برخی خانوم ها با  کفشهای پاشنه‌دار مشکل دارند، بهترین راه این است که، آن را به پا کنند و چند دفعه در مقابل آینه‌های بزرگ قدم بزنند. بهتر است اول بر ‌روی فرش آنها را امتحان کنند و از زوایای مختلف، حرکات و قدم زدن خودشان را در آینه ببینند. با انجام این کار، با تسلط و اطمینان خاطر بیشتری می‌توانند این کفش‌ها را بپوشند.‌

۷- حداقل مدت زمان ۱۰ الی ۱۵ دقیقه کفش ها را در پایتان نگه دارید و راه بروید.

۸-  کفش ها را از پایتان دربیاورید، یکی از کفش ها را بردارید و با دو دست آن را خم کنید تا ببینید آیا به قدر کافی قابل انعطاف است یا خیر.

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر