راه های خلاقانه برای کسب درآمد در خانه

 راه های خلاقانه برای کسب درآمد در خانه

راه های خلاقانه برای کسب درآمد در خانه

ایده کسب و کار خونگی برای خیلی ها هیجان انگیزه، وقتی دردسر استخدام کارمند، ساعات ورود و خروج و حتی زود بیدار شدن و آماده شدن صبح ها باعث میشه خیلی ها دنبال کارهای بگردند که تو خونه باشند و البته درآمد هم داشته باشند.

اما وقتی صحبت از کسب و کار خونگی به میان میاد خیلی های ذهنیت بدی به این موضوع دارند که نکند کلاهبرداری یا الکی باشد!
اما واقعیت امر این است : خیر، نه همه ی کسب و کارهای خونگی  !  بعضی ها هستند که مردم درآمد های آنچنانی از آن دارند که به شما معرفی خواهیم کرد.

۱۰ راه خلاقانه برای کسب درآمد در خانه :

۱ – تایپ فری لنسینگ :

فری لنسینگ چیست؟ تعریف عام آن میشود سایت هایی که کارمن و کارفرما را بهم  ارتباط میدهد به صورت آنلاین. مانند: وبسایت پونیشا
اگر علاقه به نوشتن دارید، یا احساس میکنید میتونید از عهده کار های نوشتنی بربیایید میتونید خودتون را به عنوان یک نویسنده در سایت های فری لنسینگ معرفی کنید.
البته این تمام ماجرا نیست !
شما حتی میتونید پا فراتر بزارید و سایت خودتون رو بزنید و برای خودتون بنویسید و کسب درآمد کنید از طریق تبلیغاتی که به شما میشه… یک وبلاگ شخصی داشته باشید و یا در زمینه ای خاص شروع به نوشتن کنید… به همین سادگی !

۲-یک مربی ورزشی آنلاین شوید :

مگه میشه؟ البته! خیلی وقت است که حتی در کشور خودمون ایران اکثر چیز ها مانند مربی ورزشی اینترنتی هم شده.
آیا احساس میکنید چیزی از فیتنس و بادی بیلدینگ بلدید؟ عالی است! امروزه به لطف شبکه های اجتماعی همه در دنیای اینترنت، دنبال توصیه ها و مشاوره هایی برای زیبایی اندام و فیتنس و … هستند.
شما هم با وسایل ارتباطات اجتماعی مانند اینستاگرام، واتس آپ، وایبر و … میتوانید کارتان را شروع کنید.
برای تبلیغات میتوانید از Twitter, Facebook,Pinterest ,LinkedIn , Google+ و البته وبسایت یا وبلاگ خودتون استفاده کنید. اگر پیغام درست و روشنی دارید میخواهید انتشار دهید حتما مردم خواهند آمد و از وبسایت شما بازدید خواهند کرد.
این ایده برای مربی هایی که نمی خواهند تو ترافیک تهران ازین باشگاه به آن باشگاه بروند و ساعاتی طولانی را در باشگاه سپری کنند بهترین ایده است. اما یادتان باشد… برای شروع باید تا مدت زمان معینی رایگان کار کنید (مطالب و پست های رایگاه منتشر کنید) تا مردم شما را بشناسند و بعد به شما اعتماد کنند بخواهند به شما پول پرداخت کنند.

اگر میخواهید بدونید چطور از شبکه های اجتماعی درآمدزایی کنید این مطلب را حتما بخونید

۳- از خونه کارهای هنریتان بفروشید :

این ایده برای اون دسته از آدماست که شمع هنری دارند. شما میتوانید ایده خودتون را در سایت های بازاریابی و فروش محصولات آنلاین مثل دیوار، شیپورو ایسام بفروشید البته باید درصدی به صاحب سایت هم بابت خدمات و فضایی که در اختیار شما قرار داده، بپردازید.
یک راه دیگر هم داشتن یک صفحه فیس بوک و تبلیغ آثار هنریتان است!
خیلی ها دارند ازین طریق به خوبی کسب درآمد میکنند؛ کافیست مردم شما را بشناسند ! در این زمینه شبکه های اجتماعی عالی هستند.

۴- خرده فروشی آنلاین خودتون را دایر کنید :

امروزه مردم بیشتر از قبل به صورت آنلاین خرید میکنند.
از شارژ موبایل گرفته تا خودِ گوشیِ موبایل و حتی مبلمان ! شما لازم نیست ساعات طولانی را اطراف شهر بگردید تا مردم از محصولات شما خریداری کنند… شما براحتی میتوانید به صورت آنلاین بلیط سینما و تآتر هم بفروشید و از این طریق درصدی پورسانت کسب کنید.

برای اینکار شما احتیاج به یک وبسایت یا وبلاگ دارید (که کمی نیاز به تخصص دارید…) و بعد کافیست با فروشنده محصولات در دنیای خارج از اینترنت وارد مذاکره شوید تا محصولاتشان را به صورت آنلاین بخواهید بفروشید.

۵- بررسی وسایل تکنولوژیک جدید:

این ایده در ایران فعلا جا نیافتاده اما در کشور های اروپایی سایت هایی مانند houseparty.com , crowdtap.com هستند که به افراد داوطلب پول میدهند تا محصولات جدید کارخانه های بزرگ را تست کنند!!

اما با تازگی شرکت های داخلی نیز از این ایده استقبال کرده اند.
شما اگر وبسایت یا وبلاگی داشته باشید که محصولاتِ الکترونیکی را به مردم معرفی کنید و آنها را بررسی کنید، مطمئن باشید در صورت موفق بودنِ وبسایت یا وبلاگتان پیشنهاد هایی از شرکت های مختلف دریافت میکنید تا درباره محصولات آنها نیز رپورتاژ تهیه کنید و یا محصول آنها را تبلیغ کنید.

۶-سوییت یا اتاق اضافی خانه تان را اجاره دهید:

این ایده نیز در ایران کمتر شاهدش هستیم اما اگر میتوانید اتاق اضافی یا سوییتی دارید اجاره دهید، تو خونه خودتون نشسته و درآمد کسب خواهید کرد.

۷-بازاریابی تلفنی کنید، از خونه خودتون:

اکثر شرکت های در روزنامه های نیازمندی ها بدنبال بازاریاب های تلفنی هستند. اگر بتوانید متقاعدشان کنید که این کار را به خانه ببرید ! عالی میشود…
تو خونه خودتون میشینید و فقط زنگ میزنید و تلفنی محصولات شرکت را میفروشید.

این کار حتی میتواند شغل دوم شما هم باشد !
یعنی زمانی که از سرکار به منزل می آیید میتوانید به مدت ۲ ساعت هم از طریق فروش تلفنی کسب درامد کنید.

دوست دارید بدونید برای موفقیت در زمینه فروش چطور باید عمل کنید؟ این مقاله کمک زیادی به شما خواهد کرد

۸-از خانه، معلم سرخونه باشید:

اگر در هر حوزه کاری متخصص هستید مانند موسیقی، تدریس و مشاوره، آشپزی و … میتوانید علم خودتان را به دیگران بفروشید. شما میتوانید یک سایت برای خود دایر کنید، یا در شبکه های اجتماعی صفحه ای برای خود درست کنید و بعد از جذب مشتری به صورت تلفنی، آنلاین(وِب کَم) و روش های دیگر به دیگران درس بدهید.

شاید تعجب کنید اگر بدانید بیش از ۲۰۰ نفر به صورت موفق در حال انجام همین کار در ایران هستند… یک جستجوی ساده شما را به حیرت زده خواهد کرد.

۹- به صورت آنلاین عضو هییت منصفه باشید در دادگاه:

این ایده نیز در ایران کاربرد ندارد، اما برای آشنایی بیشتر در کشور های خارجه در دادگاه های عمومی هیئت منصفه ای از مردم عادی و بیطرف وجود دارد و به همین ترتیب شما هم میتوانید جزوش باشید و پولی دریافت کنید! حتی آنلاین.

۱۰- خیاطی کنید! :

همه ی مردم لباس میپوشند و به تعداد افراد کره زمین سلیقه وجود دارد. (این مطلب را راجع به اهمیت لباس در موفقیت افراد را حتما بخوانید – اینجا)
شما میتوانید از تو خونه لباس هایی طراحی کنید، بدوزید و بفروشید ! یا حتی کیف , چمدان و … روش کار بدین صورت است ابتدا مشتری جذب کنید، سپس لباسی را که سفارش داده است بدوزید و به او تحویل دهید.

اگر در این زمینه میخواهید فعالیت کنید حتما از شبکه های اجتماعی ماننداینستاگرام و Pinterest شروع کنید.

دانستنیها و موفقیت

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر