روش های بهبود و بهتر کردن رتبه الکسا

روش های بهبود و بهتر کردن رتبه الکسا

alexa-الکسا

چند راه برای افزایش رتبه در الکسا

حرف هایی در مورد سیستم رتبه بندی الکسا برای وب سایت ها وجود دارد. برخی ها نسبت به آن اعتراض دارند که چرا  علیرغم ترافیک زیاد روزانه و یک پیج رنک بالا همچنان رتبه الکسای آنها پایین است. الگوریتم الکسا با وجود نواقص و اشتباهات آماری همچنان یکی از بهترین رتبه بندی های وب سایت ها است، و در واقع می توان گفت بهترین وب سایتی که رنکینگ سایت ها را مشخص می نماید.

امروز به شما ۷ راه افزایش رتبه الکسا را پیشنهاد می نمایم که با اعمال آن می توانید هرچه سریعتر رتبه وب سایت خود را بهتر کنید.

تکنیک های ثابت شده برای بهبود رتبه در آلکسا:

۱-Claim Your Site: با قراردادن ID الکسا در header وب سایت خود این اجازه را به الکسا می دهید که برای آنالیز بهتر بتواند دسترسی به وب سایتتان داشته باشد. اگر از این روش استفاده می نمایید توضیحات وب سایت، اسم کشور و پروفایل شما بسیار مهم است. همیشه کلمات کلیدی که مربوط به نیش بازار هستند را پیدا کنید و در توضیحات وب سایت خود استفاده کنید.

۲-نصب toolbar الکسا: نصب toolbar الکسا در مرورگر دلخواهتان در لپ تاپ یا رایانه بسیار مهم است. این یک راه حل مناسب برای افزایش رتبه الکسا وب سایت است.

۳- آپدیت کردن مداوم وب سایت: یک راه بزرگ برای افزایش رتبه الکسا است. الکسا همانند گوگل عاشق محتوای تازه وب سایت ها است. مطالعات اخیر نشان داده  که آپدیت کردن ۷ تا ۱۰ مرتبه وب سایت و بلاگ در هقته باعث بهبود قابل توجه رتبه می شود.

۴-کیفیت محتوا: الکسا همچنین نگاهی به بینندگان صفحات وب سایت می کند، زمان مصرفی که بینندگان در وب سایت شما سپری می کند عامل بسیار مهمی برای الکسا می باشد. تنها یک محتوای تازه و منحصر به فرد است که کاربران را مجبور می کند زمان بیشتری روی صفحاتسپری کنندد. سعی کنید در هنگام طراحی سایت با نوشتن مطالب در زمینه های مختلف به کاربران دورن وب سایت کمک کنید جستجوی بیشتری در وب سایت داشته باشند.

۵-لینک بیلدینگ: السکا لینک ها را می شمارد. حرکت مجموعه لینک ها به طور مستقیم متناسب با افزایش رتبه الکسا می باشد. یکی از راهای لینک بیلدینگ پیوند محتوا می باشد یعنی تبادل از بک لینک ها با بلاگ ها. با قرار دادن حداقل یک یا دو پست با کیفیت در هفته با وب سایت هایی که پیج رنک گوگل آنها بالای ۳ می باشد می توانید رنکینگ آلکسا وب سایت را بهبود ببخشید.

۶-اظهار نظر در وبلاگ: اگر آن را با اعتدال انجام دهید به زودی از پیشرفت رتبه سایت بسیار متعجب خواهید شد. دقت کنید اگر در طولانی مدت و به شدت از آن استفاده کنید شک نکنید که یکی از قربانیان اسپم بوسیله گوگل خواهید یود. نگران نباشید موتور جستجوی گوگل همیشه به قصد نگاه می کند. اگر پست شما سازنده و عاقلانه کلمات کلیدی را بکار برده باشید، یک سیگنال مثبت است و به افزایش رتبه الکسا کمک می کند.

۷- Go for Alexa-pro: همانطور که از لینک های طبیعی در موتورهای جستجو بهره مند می شوید از شبکه های اجتماعی همانند فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس برای آمدن رتبه خود در الکسا استفاده کنید.

نظرات شما :

:: ارسال نظر