سونی اکسپریا XZ پریمیوم در گیک بنچ رخ نشان داد

سونی اکسپریا XZ پریمیوم در گیک بنچ رخ نشان داد

سونی اکسپریا XZ پریمیوم در گیک بنچ رخ نشان داد

به تازگی سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با شماره مدل G8141 در بنچمارک گیک بنچ ظاهر شده است. در این بنچمارک، رم این دستگاه ۴ گیگابایت و نسخه اندروید آن ۷٫۱٫۱ است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم در بنچمارک گیک بنچ ظاهر شد و توانست امتیاز ۱۹۴۳ را در تک هسته و امتیاز ۵۸۲۴ را در چند هسته به ثبت برساند.

همان طور که می دانید، کمپانی کره ای سامسونگ نیز از همین پردازنده به کار رفته در سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم یعنی اسنپدراگون ۸۳۵ در پرچمدار خود، گلکسی اس ۸ پلاس استفاده کرده اما نتایج به دست آمده از بنچمارک آن با امتیازات XZ پریمیوم تفاوت دارد.

پرچمدار سامسونگ در بنچمارک گیک بنچ توانست امتیاز ۶۱۰۶ را از آن خود کند اما در تک هسته، امتیاز ۱۹۱۵ را به ثبت رسانید.

حال به نظر می رسد این تفاوت یا به دلیل این است که کمپانی ژاپنی سونی سرعت کلاک پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ این گوشی را به دلیل بهره وری بیشتر باتری، دستکاری کرده و یا این تفاوت در امتیازها، به دلیل استفاده از نرم افزارهای متفاوت است.

شایان ذکر است که امتیازات ثبت شده توسط گوشی سونی اکسپریا XZ پریمیوم در بنچمارک گیک بنچ، نسبت به امتیازات به ثبت رسیده توسط اکسپریا XZs که از پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ بهره می برد، بسیار بالاتر است.

سونی اکسپریا XZs در این بنچمارک توانست در تک هسته امتیاز ۱۷۲۴ و در چند هسته امتیاز ۳۹۷۹ را به ثتب برساند.

سونی اکسپریا XZ پریمیوم در تاریخ ۲۲ ماه می میلادی با قیمت ۶۴۵ پوند (۸۳۴ دلار) در بازار گوشی های هوشمند انگلستان به فروش می رسد و از یک هفته جلوتر نیز برای پیش خرید توسط علاقمندان در دسترس قرار خواهد گرفت.

حتما بخوانید  حل مشکل حواس پرتی رانندگان با یک فناوری

همچنین اپراتور آلمانی O2 نیز در اول ژوئن سال جاری میلادی، اکسپریا XZ پریمیوم را با قیمت ۷۴۹ یورو در این کشور عرضه خواهد کرد.

منبع: تکرا به نقل از  gsmarena

اخبار فناوری

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر